Jump to content
Shorty

Иформация за един Сивик

Recommended Posts

Колеги искам да попитам някой ходил ли е да гледа този Сивик http://www.cars.bg/u901964 .От доста време следя обявата и на пръв поглед забележките за по броните и липсващо огледало.Ако някой я е гледал моля да сподели впечатления има ли смисъл да ходя да я гледам.Също така, ако на някой му е удобно и може да иде да я погледне ще съм благодарен да каже заслужава ли си колата.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От снимките : Колега, хич не ми харесва :dry: Даже никак!

Редактирано от PIKap
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва, забележките които се виждат са поправими.Интересува ме да няма ръжди и мотора и окачването да са наред.Дугото интересно е,че като говорих с продавача ми каза,че колата е с четири дискови спирачки, а доколкото знам д15 са с барабани отзад, което ме навежда на мисълта,че може да е сменян мотора.Предните седалки ми изглеждат като от VTI.Другият вариант е да е някакво поръчкоро изпълнение, но много ме съмнява.Ако може някой да я погледане,ще са радвам да чуя впечатления.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех тогава!

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колата я гледам за приятелката ми.Ще и е първа кола и не държа да е някаква супер запазена, важното е да е добре откъм мотор и окачване.Тази ми изглежда подходяща и цената и е добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре Мите да хоим да я гледаме.Този бял цвят с тея черни лаисни...охх много е готина.Не ми харесват нещата в коша,но дано да не е блъскана.jааабката е много зле,но пък си има подлакътник,което е страхотно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко ,що не отстъпиш сивика на приятелката,а ти да се качиш на нещо по-различно.Попаднах на една обява,изглежда добре колицата и е за смешни пари,не знам как е техническото състояние,но може лесно да се провери,поне е в Пловдив.Помисли сиПубликувано изображение

Малко се изложих с качването на файловете ама се вижда горе-долу.

honda-prelude-2-0i-top-tsena-i15107113.htm

post-21577-0-08739000-1357838804.jpg

Редактирано от civic 1.6 aerodeck

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично и двете коли ми харесват сами по себе си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко ,що не отстъпиш сивика на приятелката,а ти да се качиш на нещо по-различно.Попаднах на една обява,изглежда добре колицата и е за смешни пари,не знам как е техническото състояние,но може лесно да се провери,поне е в Пловдив.Помисли сиПубликувано изображение

Малко се изложих с качването на файловете ама се вижда горе-долу.

 

Колега,този Прелюд има две обяви в cars.bg!Незнам каква му е изсторията ама на мен ми прилича на сериозно изтъркалян и после нареден и пръснат небрежно мат,защото е по-непретенциозно и по-лесно всъщност!Иначе е без пари,ама всеки си преценява.Да не излезне после тройна тази цена.Първо я продава автокъща,пък другата обява е за регистрирана кола от частно лице......та незнам кое е първото!!!/>Яйцето или кокошката?Частно лице ли я оставило в автокъща да се продава срещу месечен наем, или колата е купена от някой,който е разбрал в последствие,че колата е троянски кон и я е пуснал веднага да се продава пак!

http://www.cars.bg/u884493

http://www.cars.bg/u927668

А може и някой вече просто да я е спазарил с цел препродажба,да я е регистрирал и сега да я пуска през 500лв.пак да се продава.А автокъщите,като продадът нещо не си дават зор да си махат обявите и сега седят и двете активни!

Редактирано от FOXO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко ,що не отстъпиш сивика на приятелката,а ти да се качиш на нещо по-различно.Попаднах на една обява,изглежда добре колицата и е за смешни пари,не знам как е техническото състояние,но може лесно да се провери,поне е в Пловдив.Помисли сиПубликувано изображение

Малко се изложих с качването на файловете ама се вижда горе-долу.

 

Докторе виждал съм го тоя Прелюд, ама е без климатик май, пък и много бензин харчат, а е криза все пак.Иначе и аз много ги харсвам 4-та ген. Прелюдите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ще харчи повече от сивика ама и емоцията ще е в повече:rolleyes:/>.А като го видя как ти се стори ли някаква мътна история както предполага FOXO.Поне покара ли я?Иначе относно търгашите ми е ясно,че не може да се вярва.Аз с моята се опарих ама тогава кой ти е виждал Хонда.Пък вие знаете какво да гледате.Аз ако можех да поддържам 2 коли щях да си я взема за густо и малко по малко да я оправям,ама пусто...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих да гледам колата от любопитство !Много изморена кола още от пръв поглед- на километража пише 189400км на една табелка която открих пишшеше,че е сменено маслото на 267000км сами си правете изводи на колко километра е .Салона не е лош но смятам че е от малък витек -отзад не е напаснат както трябва и на дръжките на вратите също има забележки. Това което ме учуди както и вас е че отзад е с дискови спирачки продавача това го чу от мен и сега го казва по тел. като му се обадят .Не мога да кажа ,че е сменяван или оригинално е така знам ,че Д15Б2 няма с дискови спирачки .Като погледнах отпред лошо ми стана всичко омазано мръсно и имаше тук там (май бяха лешници ,листа ) боклуци явно е стояла под дърво на сянка и никога не е почиствана.Двигателят както и табелите в коша Д15Б2 .Забележките по задна и предна броня се виждат на снимките ,също и липсата на огледало .Отпред отдясно е имала удал (лек) счупени крачета на мигача . Това е от 25-6 минути оглед .ПП Маслото на щеката беше катран черно-за смяна ,нивото ОК малко под максимума . Това е мое мнение не ангажирам никого с него.Имаще и някаква интервенция -на кората под чистачките няма нито едно копче и липсва гуменото уплътнение. В багажника имаше влага само от едната страна . Няма да връщам лентата назад ,че ще се сетя за още неща и ще ви откажа.Последно колата е пребоядисвана личи и от 10-15метра по всички лайсни има остатък от боя

Редактирано от kembo
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията колега.Всичко което написа ме навежда на мисълта, че колата е била малък В-тек, но това не е проблем, от разговора с продавача дали е склонен на коментар на цената?А и нещо важно купето как е ръжда вижда ли се някъде или е добре, от къде е вкарана колата казаха ли ти?ПП:Докторе колата не съм я виждал на живо, само по обяви, но ако някой ден реша да взимам Прелюд няма да е с тоя мотор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата НЕ Е малък витек по скоро някакво специално изпълнение (мое мнение) не напразно ти написах,че на табелите и на блока на мотора пише 1 и също а именно Д15Б2 ! Колата е от Италия 100% ,пребоядисвана е и за ръжди не се вижда а и от ИТ. ръжди няма затова не съм и гледал за такива! Кокото за коментар не съм питал, но продавача каза че преди 2месеца бил продал същата за 1600 без климатик и кожа така че тази била ок цена/екстри.И ме убеждаваше че е 94г а аз му казах че по талон може и 2000г да е но на коланите пише 1993 и е преди фейса защото 94 са с аербег а тази е без.На такива продавачи казвам да си върщи работата аз ще си гледам сам колата и ако има нещо ще питам . Както описах по-горе той от мен разбра че няма такава с дискови задни спирачки.Пробвах го дали разбира от хонди като на висок глас казах на мой приятел който беше с мен е тази кола ако е с двигател Д15 еди коко си (измислих си нещо ) би било добре а той ме чу и каза е ако беше с такъв двигател нямаше да е тзи цена.Това по себе си говори колко разбира от хонди всички други коли в автокъщата бяха европейски ПП Шофьорската седалка е със счупена шина (или поне не е захваната ) цяата се клати

Редактирано от kembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По телефона продавача ми каза,че бил дал 200лв. за претапицирване на предните седалки и за това вдигнал цената, понеже в началото колата беше обявена на 1700 и го питах защо я вдига при положение,че колата не се продава.От снимките не изглеждат да са скоро претапицирвани седалките, на теб как ти се сториха?В началото нямаше снимки на предните седалки, в последствие се появиха и цената стана 1800, след това изведнъж вече е 1900.Нещо не ми се връзват нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от тапицерий ,но според мен ако са претапицирани не е било в близките 2 години ! Как да му вярваш на този каза че е 94та а не е- ОЧЕВАДНО. Върнали са и километража даже не са си направили труда да отлепят хартията на гредата където пише че маслото е сменено на 267х км.Дори не са измили /почистили коата абе не е им до тази кола тя е най-евтината в цялата автокъща (не че има много скъпи коли)!И ако са я претапицирали защо не са оправили седалката и то лявата . Не знам какво да ти кажа а и едната гума е различен размер от другите и джантата е подбита (малко) 100% ясно за зажулването от дясно (броня ,липса на огледало ,счупен мигач -стойките, кората под калника има луфт)

Редактирано от kembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,ясно, работата намирисва, може да скоча в неделя да я погледна, ако работят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след всичко написано от Kembo аз лично дори не бих си помислил да я гледам тая кола ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми стана това за коланите и фейслифта....моя сивик е 94 края (по талон 95) и няма еърбег ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите,мани я тая.Мътна и е работата.На снимките мяса,ма дотамИ на мен ми стана интересно това с възглавниците.Моита е 94,по талон 95 ,но нямам аербаг.това да не ваjи само за д13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има толкова други обяви за хечове на тази,че и по-ниска цена,не се занимавай с тази кошница.Набелязвай няколко и да ходим да ги гледаме,или тръгваме през София и Дупница,все нещо ще ни хване окото да стане пазарлъкаПубликувано изображениеОбщо взето като поприказваш с човека си личи кой иска да те преметне.Че не се знае кога пак ще се случи да почивам 2 дни с моята работаПубликувано изображение/>

Примерно нещо такова.... http://www.cars.bg/u877696 Публикувано изображение/>

Редактирано от civic 1.6 aerodeck

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...