Jump to content
doc_val

Миризма на изгоряло в купето

Recommended Posts

Колеги здравейте. Ако някой е имал подобни проблеми или е с повече опит моля да сподели. Преди няколко дни забоксувах на пясък с колата, при което в купето замириса на изгоряло , не на изгорели газове или масло, компанията каза че имало и пушек откъм решеткта, но аз не съм видял. Няколко дни вече следя маслото, антифриза и хидравличната течност всичко е в норам и няма вариации. Но мириса в купето остана и е по- силен когато пусна парното или климатика , дори да оставя на свободно пак се усеща. Забелязах че осввен това при натискане на съединителя има скърцащ звук и също, че колата придръпва. На какво може да се дължи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой кабел е дал фира. Вдигай капака, докато още мерише и гледай и души по колата. При мен а англичанката беше така. И аз не му обръщах сериозно внимание/99% от времето в колата съм с цигара и не се усеща толкова/. В последствие колата почна да ми загрява на място в топлите дни. Оказа се, че перката на радиатора ми е заклинила, от там моторчето като е въртяло и е топило пластмасата. Не вися в задръствания и не съм го забелязал на датчика. А от пластмасата моторчето беше дало и то фира. С майстора се хванахме за главата. А датчика за перката, релето и бушона-здрави. А аз отидох да ми шунтира датчика... Нова перка и пак в играта. Та гледай кабелите, буксите... Нещо се е стопило. Свети си и с фенерче и ще го хванеш кое е :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харви имат една детска болест...фасунките на крушките за къси и дълги.Сигурен ли си ,че не мирише на феродо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом си правил фиести по пясъка сигурно миризмата ще е на феродо:dunno:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много Ви благодаря на всички, че откликнахте толкова бързо и дадохте адекватни мнения. Личи си , че имате сериозен опит. Точно феродото се оказа, светя за свеки случай и по перките и тия дни ще я пусна за пълен оглед че наближавам 15 000км .Желая Ви весело изкарване на новата година и се надявам да ви донесе много щастие, благополучие и здраве и милиони безаварийни километри ;) , ако може и газта да падне на около 88 стотинки супер ще е :)С уважение док

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако се окаже феродото карай си смело. Само един съвет- ако те кефи и си даваш газ на колата по пясъци или планинско особено, после или караш леко или ако примерно минаваш терена и си готов, я остави на покой да работи на място. Ама без ръчна. Да се охлади за няколко минути. :cool: п.п. Не знам как сте с джипките, ама като си представя, че англичанката си тормози съединителя при зор си представям на джиповете какво им е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...