Jump to content
R-Racing

Откраднати ДЖАНТИ !

Recommended Posts

Колеги , нема такова племе .. сутринта ставам и гледам хондата на трупчета.... някой колеги може да я знаят колата черен седан 6 ВТИ

Публикувано изображение

 

Моля ако някой ги види или знае къде са ще си платя за да си ги взема обратно ...

 

Модела е ето този 4x100

 

Публикувано изображение

 

0887 977 005

Редактирано от R-Racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изроди !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б*ах мааму тия работи "уж" бяха затихнали... :( Напоследък само чета подобни теми я за кола я за джанти, липове... :blink: Кофти случка колега, дано да се намерят :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако крадеца чете ... да ми звънне ще си ги платя двойно да си ги зема обратно ! не се шегувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е джантата

 

Публикувано изображение

 

Ако някой ги мерне някаде .. ще има награда .. плащам за да си ги зема обратно !

 

0887 977 005

Редактирано от R-Racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кичук париж - срещо р-т Каназирски (стефан стамболов до търговийте)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е толкова за парите отколкото че са ми бръкнали в личното пространство ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кичука определено много зачестига кражбите върху превозните средства. Преди месец на познат автомобила му замина в същия рейон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба. Мойте ми ги откраднаха на 3-тия месец когато си купих колата и така и не ги намерих, но все пак успех! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасна работа.Бяха ли със секретни гайки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятна случка,и то точно по празниците.Ще се оглеждам ,дано ги откриеш а за такива изроди само ТРЕПАНЕ Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това със секретни гайки/болтове ли стана? Много съжалявам за станалото, дано се намерят, а ако този ги продаде, дано парите му стигнат за свръхдоза...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оглеждай се колега и на мен ми свалиха гърнето миналата зима,на много хора бях казал ,но работа не вършат сам си го намерих и си го взех и сега му се кефя.Най вероятно ще са в твоя град и ще изскочат боядисани на някоя наострена бегачка с някой новобранец вътре с много много лош поглед.Късмет ти пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там на място такъв да го добиешПубликувано изображение!Е*ахти наглите копелета!Публикувано изображениеВероятно не си имал секрети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах секретни .. но не съм и помислял че някой ще посегне при положение че е светло .... и на комшията голфа изгоря и той беше на трупчета ... със секретни болтове

Редактирано от R-Racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе без секретни е смърт - единствено баща ми и един съсед нямаха секретни до преди две години - когато една сутрин осъмнаха двете коли без джанти. Другите коли не бяха пипнати. Най-малкото би ги забавило и затруднило, заради което може да се откажат да "работят" по колата.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моделът е без капачки. Проучването как ще протече кражбата се е състояло точно за миг през очите на сметта, която го е извършила.Как е станало и защо е точно без значение. Познат кара с Алпина от по 2000 бройката. И те могат да изчезнат, ако някой си постави за цел. Но поне за джанти без капачки - някакви задължително не масови секретни гайки.Дано се намерят, и някой разбере какво е да посягаш на нещо, което не е твоя собственост. Как ще се оправим, та ние се връщаме в миналото :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В циганска държава живеем,колеги...и скоро няма наченки да се оправим от тая смрадКолега,силно се надявам да намериш тая измет,посегнала на чужда собственост и то в навечерието на такъв празник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша тук колега но не ми дава да ти пиша ЛС.Не става въпрос за джантите ,а просто имам питане към теб. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...