Jump to content
steffff

Мнение за този акорд

Recommended Posts

Здравейте колеги,след продажбата на сивика си търся акорд,принципно търсех бензин,но сега си харесах един дизел.За тази кола става въпросhttp://www.cars.bg/u757365 . Четох добри мнения за този двигател,но всяко едно ваше ще ми е от полза.Как стои въпроса с ръждата при тези акорди?Двигателят същия ли е като при по старите акорди 5 ген.,гледам са с еднакви к.с.Другото,което ме вълнува е дали е с нормален съединител или от новите с демпферен маховик.И още един въпрос-къде мога да я закарам в София да я огледат без да трябва да си вземам час предварително,че не знам точно кой ден и час ще отида,предполагаемо 27-28-ми.Благодаря предварително за помоща

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкът не се отваря!

Редактирано от atoma
Оправен е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизелът е ровърски, икономичен. Не може да се похвали с невероятна пъргавост спрямо бензиновите си събратя (особено 2.0i), но може да се ремапне ECU-то и вдига малко коне. За него има обикновен маховик и съединител със сигурност, но не знам дали няма и двумасов. Дори да е с двумасов - ако ти се наложи да сменяш, слагай обикновен. При тази мощност няма какво да загубиш.За час - обади се в Юбико да предупредиш, че ще ходиш за преглед. При мен без час преди над 2.5 години ме приеха за оглед. Но не бих рискувал - един телефон и си си опекал работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, двигателя е Ровър, турбо, интеркулър. С "нормални" маховик и съединител. Много добър двг, за мен. Карах такъв в Ровър 400, и го продадох на около 350000 км, само със смяна на ремъци и подгревни свещи. Казвам ремъЦИ, защото са 2 - един ангренажен и един на гориво-нагнетатаелната помпа.На снимки изглежда добре, дано наистина да е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва като снимки и описание. Уреди си преглед задължително, че ме усъмни, че е сменил едната предна биалетка... Описва я като запазена и гледана кола, но защо е сменил само едната биалетка ? Ако няма изненади може да се окаже читава колица :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,запазих си час за преглед в Юби-ко и ако всичко е ок я вземам.Ако някой се сети още нещо ще се радвам да го сподели,огледа е за утре,28-ми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колата е добра,просто не е моя тип.....Това е новия фаворит:http://www.cars.bg/u895272

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...