Jump to content
Veseliq

Отново с черта от ключ :)

Recommended Posts

Размера е 51 и 45 за предни. Задната ми не е оригиналния размер - 43, но нарочно съм с малко по-дълга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня - някой хубавец ми е свил чистачките.

Ей, така са правили и на дядо ми на Москвича едно време (разправял ми е), в смисъл, взимали са му чистачките! Той, човека, май после заради тая работа си ги сваляше след всяко каране. Заедно с плетения губер, дето баба ми го била правила за москвето. Трябва да въведем пак редовната практика като по тошово време! Спираш пред блока, сваляш аудио панел (тогава е бил целия касетофон), чистачки и преливаш в една туба оставащия бензин, да не ти го източат. За акумулатора трябва да се измисли нещо - добре е и той да се сваля, за да не могат да подкарат колата неподготвени, а за алармата някакви по-малки батерии, че на нея не й трябва много, пък си трябва - цирк да става като духне вятъра!ПП: Мама им мръсна, тия частачки струват 20лв. Непродаваеми са втора ръка. Освен да ги свалят, за да ти направят мръсно да си надраскаш стъклото сутринта, друго обяснение нямам защо са го направили... Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@EmZvr, Благодаря! @Veseliq Точно така и стана... Констатирах липсата вечерта, като реших да измия стъклото. За щастие не успях да го надера.Иначе чистачките бяха за смяна, но все забравях размера, като съм в някой магазин. Явно човека ме е съжалил и е решил да ме принуди по-бързо да си купя нови :) (Теория, която ми разви един приятел).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги си спирам колата така че да не преча на никой,не паркирам на тротоара.И някой СЕЛЯК от блока постоянно я дере и ръга с ключ,набива и тупаници с кокалчетата по калниците,и най гадното е че постоянно ми изпуска наполовина въздуха от някоя от гумите А ЗНАЕ ЧЕ ВОЗЯ БЕБЕ В КОЛАТА .Не мога да го видя кой е,ако ще и 120 кила да е ще му забия отвертката в окотоПубликувано изображение

Редактирано от adolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред нас също е лудница за паркиране. Успях да науча комшийте да паркират със заден в ливадата, така се отвориха още 7-8 места, но пак са си малко...За щастие ексцесий скоро не е имало. Спорове от типа" аз си спирам тук" има на моменти, но колите скоро не са пипани. За камера на терасата и аз съм се замислял. Обаче ми е чудно дали после тези записи са валидни за полицията. То е ясно, че ако го видя някой да ми рови по колата ще го намеря и ще го накарам да страда, но дали ще го признае полицията записа, защото да се разправям аз с него е незаконно. Иначе стар комп имам. 300лв за камера, 100лв за кабели и стойки и съм готов. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред нас също е лудница за паркиране. Успях да науча комшийте да паркират със заден в ливадата, така се отвориха още 7-8 места, но пак са си малко...

За щастие ексцесий скоро не е имало. Спорове от типа" аз си спирам тук" има на моменти, но колите скоро не са пипани. За камера на терасата и аз съм се замислял. Обаче ми е чудно дали после тези записи са валидни за полицията. То е ясно, че ако го видя някой да ми рови по колата ще го намеря и ще го накарам да страда, но дали ще го признае полицията записа, защото да се разправям аз с него е незаконно. Иначе стар комп имам. 300лв за камера, 100лв за кабели и стойки и съм готов. Публикувано изображение

 

Саморазправата никога не може да бъде добро решение.

Разговарял съм с приятел полицай по тоя повод.

За полицията записа не важи, но пък можеш да свидетелстваш след като си видял записа.

Може да го занесеш и при кварталния като подкрепа на думите ти.

 

На практика с камерката си нарушител по закона за защита на личните данни, но най-много да отнесеш глоба.

Камерката се монтира дискретно да не се вижда и не афишираш много в квартала.

Ако те интересува пиши на ЛС за да ти дам линк от къде закупих 4 канален DVR-а и IR камера на цена не повече от 220 лв.

Ще ти трябва само едно SATA HDD.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...