Jump to content
Iankisa

твърд съеденител на акорд1994г

Recommended Posts

искам да питам съеденителят на акордчето ми стана твърд идея за какво е така ,превключва нормално на скорост само се чува лек о скърцане от педала , рта някои сблъсквал ли се с тоя проблем ,благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да питам съеденителят на акордчето ми стана твърд идея за какво е така ,превключва нормално на скорост само се чува лек о скърцане от педала , рта някои сблъсквал ли се с тоя проблем ,благодаря предварително

И при мен го има скърцането постоянно при всяко натискане иначе като цяло не е тежък педала Сутрин когато е студено първите няколко подегляния даже подскача и се тресе колата като потеглям явно му е дошло времето вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко хил. км. е съединителя на автора?!?Тръгнал е към "доктор". ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко хил. км. е съединителя на автора?!?

Тръгнал е към "доктор". Публикувано изображение

 

Публикувано изображениехубав въпрос ,не знам честно да ти кажа, но забелязах че и леко губи масло ,ако е така мамата си трака .ако трябва да се сменя имаш ли представа са части какви пари струва ,благодаря предварително ,наздраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загубата на масло не е толкова фатална,от някоя от помпите е наи вероятно от долната.Решава се със смяна на гумичките(5-6лв),ремонтен комплект(буталце с гумички-30-40лв) или цяла помпа(около 90лв) но е малко вероятно да се налага смяна на цялата помпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загубата на масло не е толкова фатална,от някоя от помпите е наи вероятно от долната.Решава се със смяна на гумичките(5-6лв),ремонтен комплект(буталце с гумички-30-40лв) или цяла помпа(около 90лв) но е малко вероятно да се налага смяна на цялата помпа.

ами ще пробвам като сменя гумичките на помпата която е в купето и да видим за какво иде реч ,пак ще пиша да кажа какво става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната на гумички на горната помпа е по трудна операция отколкото на долната,така че ако не си сигурен,че е от нея провери първо долната.Тя е на по достъпно място и теча е по видим.Горната ако изпуска течноста отива в купето.Гумички принципно не се продават,аз ги намерих в специализиран магазин за уплатнения и семеринги носеики старите и сравняваики размер и форма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или иначе казано във ВИК магазин..Колега ако е прецакана горната си купи нова а за долната има ремонтен комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или иначе казано във ВИК магазин..Колега ако е прецакана горната си купи нова а за долната има ремонтен комплект.

теча е от горната помпа нова 60 лв я намерих.на баране е мазна кораво хахах:lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На добра цена си я намерил, но все ми се струва, че това ще ти реши само проблема с теча, другия с твърдия педал ще си остане .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или иначе казано във ВИК магазин..Колега ако е прецакана горната си купи нова а за долната има ремонтен комплект.

Не е ВиК магазин-казвам го да не подлъже някои да си търси гумички от там или още по лошо ако евентуално намери да ги монтира на хидравлична система.ВиК и хидравличните уплътнения нямат нищо общо.Тва е магазин за всякакви видове хидравлични каучукови уплътнители -от трактори,камиони до автомобили но там е важно да имаш старите за модел да се уточни точния размер и профил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това да го разбирам че съединителя свършва , така ли е приятел , дайте акъл как да разбера съединителя дали е в час, наздраве :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...