Jump to content
Marcus

Supra Injectors на сивик ОБД0?

Recommended Posts

Има ли начин безболезнено да се монтират тези инжектори? Колата е 4 ген сивик, ОБД0, D15, инжекторите са 440cc от супра, според всички снимки от нета наистина са такива.

Мислих си че са plug and play но уви, различават се по диаметър, височина, букси... Публикувано изображение

Някой препатил моля да сподели как аджеба може да стане тая работа.

Малко ми е спешно защото инжекторите ме чакат в Еконт-а и не знам дали да ги връщам.

 

Едит: ето и снимка за да я по ясно

Публикувано изображение

Редактирано от Marcus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По чуждите форуми пише,че трябва да се пилят инжекторите и ти трябва нов resistor box..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май филма е голям и по-добре да не се захващам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моите преди 2 години ги сложих за 20-30 мин ;) само гумичките черните се разширяваха стоковите ;):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Резисторна кутиика е задължителна..ЗА обд 0 куплунг нямам на идея ;) каква ще е разликата.Аз съм с преходници като цяло.. ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви грижи с монтажа,на CRX-a като го турбинирах слагах такива.Имаше някаква драма около гумичките,но не беше нещо страшно.Мисля,че ползвах гумичките от оригиналните инжектори и ги прехвърлях на тези от Супрата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли бре хора, на мен ми се сториха много различни и не посмях да ги взема от Еконт-а Публикувано изображение

Да пробваме а? .... буксите как ги намирате или някакви хоум мейд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел на ЦРХ-са е със инжектори от супра и е нямал никакви проблеми при монтажа до колкото знам.Аз на моя ЦРХ съм със 510цц и нямахме никакви проблеми при смяната им.С малко почукване влезнаха :D и буксите паснаха,нямаше нужда от смяна :)

ПП:Това са 510ките да сравниш със твойте

Публикувано изображение

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагал съм дюзи от Супра на Д16 и нямаше никакъв проблем,влезнаха си в рейката все едно са си от там.Наложи се обаче малко преправяне на буксите,че не закопчаваха щипките и буксите изкачаха.Един приятел със същите дюзи е имал пак такъв проблем със буксите,но го реши със свински опашки и повече не изкачаха.Казваш,че колата е Д15,но прдполагам е с всмукател от Д16.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, със D16A6 всмукател е. 510-ките които fakel4e е показал като гледам даже са и със същите или много подобни букси. Както и да е, върнах ги, ще се търсят 510cc, поне да е сигурно. Пък и знае ли се, 400cc може да дойдат малки за D15 Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с 450цц от Еклипс турбо.Пак си влизат без проблем в рейката и буксите са същите като хондовите.Аз съм с такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каква цел се слагат по-големите инжектори?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да му бият по-голяма доза стероиди на мотора и да почне да вдига 200 от леганка :D :D :D :D п.п. Не издържах на напрежението просто. Сори. Целта е като има повече въздух да се вкара и повече гориво. Стоковите на човека са му малки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат си определено КПД и не може да смогнат да пръскат достатъчно гориво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еклипс турбо, мерси за инфото.

Стоковите отдавна са малки Публикувано изображение

Малки са и от H22A Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега а да попитам на стокова д16з6 ,ако сложа инж. от Х22А ще има ли някаква разлика?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика ще има, ще я удавиш ;)П.С: Не е много редно да повдигаш стара темаП.С.2: Поне да завърша темата, с 510 cc стана, само трябва да мине през диното да се изстискат както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...