Jump to content
jabara

Въпрос за джанти

Recommended Posts

Някой знае ли джанти 15-ки за Сивик 7-ца, с какви други автомобили са съвместими?Питам за да знам за какви да търся, и да имам повече избор. Ако някой знае читаво място за джанти втора ръка ~железни в София, нека да пише.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май всички с междуболтово разстояние 4x100 са съвместими, но централния отвор е различен (на твоята оригиналните трябва да са 56.1mm мисля), ако не са с този централен отвор може да пробваш с втулки (не е много препоръчително, макар да върши до известна степен работата). За EJ, offset и т.н. не вярвам да те бърка при железни джанти. С 2 думи - търси 4x100

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на едни джанти докато разцъквах из нета. Е не са в София, но като гледам са оригинални на Хонда и няма да ти се налага да слагаш втулки за централния отвор. http://nido.mobile.bg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам на сивик 6-та генерация хеч, какво е междуболтовото разстояние на джантите. Става дума за сивик 1,4 75 к.с. :)4х100 ли е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колеги да попитам още нещо, ще взимам едни джанти който са били карани на сивик 4-та генерация, а аз ще ги слагам на сивик 6-та генерация, междуболтовото си е същото 4х100 но се притеснявам централният отвор на джантите да не е по-малък и да не мога да ги сложа, та ако някой може да ми каже дали централните отвори на сивк 4-та и 6-та генерация са еднакви ще е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...