Jump to content
JunkieXL

сивик 8 ген

Recommended Posts

Здравейте,днес се оказа, че ми тропа предния ляв шарнир, както и че са ми били за смяна задните тампони на предните носачи.Някой може ли да ми даде орентировачни цени на тези части и най-вече да сподели шарнира заедно с целя носач ли е или е може да се сменя отделно.Моя майстор ми каза, че за този модел автомобил, шарнира се сменя заедно с целя носач (ако съм запомнил правилно) - а съответно цената не беше много добре, а колкото до тампоните цената която ми каза смятам, че не може да бъде реална. Препоръчаха ми да рециклират шарнира и тампоните, но не знам дали си заслужава.Също така е време да сменям задните дискове със накладните, препоръчахами "текстар". Вашето мнение?Става въпрос за Сивик 2006, 2.2 i-cdti SPORT 5DМоля за мнения ако някой е сменял тези консумативи и препоръки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно са ти казали,шарнира е отлят в носача и се продава с целия носач,но цената не я помня.Тампоните са по 190лв бройката.Иначе "TEXTAR" са едни от най-добрите накладки които можеш да си купиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря "MIYAMOTO " за бързото съдействие. А каквото ти е мнението за варианта да се рециклират тампоните и шарнира? Питам защото моя майтор ми предлага този вариант и ми гарантира, че ще бъде качествено и доста надежно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил против рециклирането на шарнири,но веки сам си прави сметката.А за тампоните без коментар,като знам какви чукани ще ти служат вместо гумен тампон :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така е време да сменям задните дискове със накладните, препоръчахами "текстар". Вашето мнение?

И на мен ми ги препоръчаха и ги купих! Сега понеже нямат гаранция си ги возя в багажника и двата криви на няма и 1000км., защото най-вероятно съм правил обиколки на "Индианаполис" и "Монте Карло" без да знам :D Моите уважения към "MIYAMOTO" но и аз до скоро друга марка не признавах, но повече "Textar" НЕ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм и други негативни мнения относно "TEXTAR",но аз за момента нямам оплаквания и най-важното нито един клиент не се оплакъл.Казуса "какви накладки да сложа" винаги е бил актуален,но фактурите "менте" и "некачествен монтаж" са от доста голямо значение в случая,особенно втория.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще оставя колата в сервиза да и подменят задните накладни и дискове с TEXTAR и ще Ви споделя мнение. Също така ще рециклирам тампоните и шарнира, надявам се качествено и с някаква гаранция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си ги прави на пежото/206/ преди 30к и не са мръднали... И той е така-шарнир и носач заедно. Странното беше, че за тампоните даде повече от куче марка носачи, но човека е супер пич и да се надяваме да карат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, все още не съм си взел колата, но се надявам както твърди майстора ми всичко да е ок вече :)До колкото разбрах задните дискове и накладки вече са сменени с нови TEXTAR.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...