Jump to content
sharpbg

Теч в краката на пасажера

Recommended Posts

Здравейте колеги! Колата е Сивик 5ген. хетч.94г без шибидах Имам проблем след обилните дъждове се получи един мн. неприятен теч в краката на пасажера поогледох попрочетох тук там и нищо конкретно затова се обръщам към вас за съвети проследих каде капало и се вижда, че вентилатора или там каквото е над краката точно там кадето е капало (една черна кутия е мокър все едно конденз) другото, което е има ли някаква вероятност да протече от парното евентуално при положение, че клапата на парното е отворена, а не е оставена само да върти в купето или може ли да влезе от тук:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от там е влязла водата,свали пластмасата около чистачките и очисти отстрани дренажните отвори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за насоката, а тези щипки на пластмасата под чистачките лесно ли се свалят защото гледам май накой преди мен ги е свалял и само две са здрави (с тапа) другите са там, но тапичките ги няма даже през лятото ги запуших със силикон гледам доста хора са ги поначупили при демонтажа за какво дуго да внимавам благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си счупиш предния джам :D ,не се шегувам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен забелязвам че влиза и през решетката на коланата.... провери и този вариантпс...а това с прозореца къде е уловката

Редактирано от incr3dible

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото не му трябва много в краищата..щипките аз си ги счупих трябва да се стиснат с отверки от 2те страни май...общо взето може и да не ти тече от там..ако не е фрапиращо не си чупи пластмасите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тъй днес се занимах с въпросната кора изпочупих си всички щипки от тези кръглите, но ги побългарих, големите иначе на малките им хванах цаката :), а за колегите по-горе не успях да си счупя стъклото :) . Не намерих отвори за дренаж, поизчистих си всичко листата млиста, но най вече млистата, понъпръсках всички движе6ти части на мотора и рамената на чистачките, уплътних със силикон и затворих дано няма повече течове направи ми и впечатление че има много боклуци в барабана на парното от въпросните млиста.П. П. Ако някой се наеме да прави същата манипулациа да внимава с тоя силикон че е е....ти мазалото дето става ако мацнеш не там кадето трябва. Благодаря на колегите за съвеетите, но така и не намерих дренажите ще съм благодарен на някакви снимки, за да се ориянтирам за тези дренажи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...