Jump to content
stabe

Съвети при загубен ключ от Honda Civic

Recommended Posts

Здравейте колеги.Налага се да се посъветвам с вас, защото в неделя загубих ключа на Хондата си. Надеждата ми беше в червеният сервизен ключ, но за мое голямо нещастие се оказа че той дори не е за моята Хонда. В момента съм в доста голяма безизходица и всеки съвет от ваша страна ще бъде полезен, особено от хора, които вече са си патили. Ако случайно на някой му трябва и малко информация за колата, говорим за Honda Civic 97 година със имобилайзер.Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм подобни изпълнения със старата кола просто премахнаха имобилайзера (това го направи един алармаджия) и от морга си взех патрон с два ключа. Това беше най-ефтиния вариант на времето, колата беше Фиат. Иначе мисля, че ако имаш нужните документи могат да ти изкарат оригинален ключ и в представителство на Хонда, но няма да е ефтино.А ти в колата успя ли да си влезнеш ?

Редактирано от Code7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли резервен ключ? Ако нямаш става латиноамерикански сериал. В кой град си? В София има денонощни автоключари. Поне ще ти я отворят и ще успееш да я изтеглиш на безопастно място колицата или да си разглобиш патронника и да ти направят ключове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да му направят ключове по патронника какво ще ги прави? Ще им липсва нещо, без което имото не може, и няма палене ;)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и чипове ще сложат на ключовете, но като чуе цената, свят ще му се завие.Инак, на резервния ключ би трябвало да има една тенекичка с пин кода на имобилайзера - в такъв случай, по ключ и чип, дубликатът е на една идея по човешка цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам идея да сменя имобилайзера с ключа и контактният патрон от същата Хонда като моята, но искам да ви питам дали компютъра няма да хареса новият имобилаизер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш предвид да смениш патрона само с кутииката (транспондер стъпалото) нищо няма да стане. Ако имото ти е в компа ще трябва препрограмиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа... Днес отворихме хондата и смених ключалките и сложих нов контактен ключ със имобилайзер. Имобилайзера познава ключа лампата спира колата върти, но не пали. Все пак явно има връзка м/у имобилайзера и компютъра. Някакви идеи или съвети?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи и компютъра от другата ако е същия като твоя . ако не е няма да стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...