Jump to content
Попай

Още един в клуба с EG6 VTI :)

Recommended Posts

Здравейте колеги!Сдобих се с мечтаната за всеки фен серия,5-та генерация хеч с купе EG6 и двигател B16A2!Публикувано изображениеБих искал всеки който има някакви познания по този мотор да дава съвети,защото аз нямам наблюдения и не съм много запознат!!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, ама запознати много, кажи какво те интересува точно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много здрав и икономичен мотор. Пази скоростите защото често дават дефекти. Най вече синхронизатора на 3та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега, много безаварийни километри и много наказани БМВ-та и "Орели" Публикувано изображение... дай да видим някоя снимка на съкровището Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измъкнал си ми я под носа, колега... Предполагам, че става въпрос за тази. Утре щях да се прибирам към Търговище и да я гледам (евентуално да я купя), тъй като събота и неделя нямах възможност и днес като ти видях темата разбрах, че няма да е моята кола... Мен само ме притесняваха километрите, не са ли множко? С черните джанти ли я взе или не? С здраве да си я караш, а пък ако решите да се разделяте ми пиши :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕстито колега . !:)ТИ какво искаш 20 годишна кола на 50 хиляди км ?!!?!?!? . ;) хахаха ТОВА За 3-тата скорост все едно не съм го прочел ... ;):lol: :lol: :lol: :lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега, много безаварийни километри и много наказани БМВ-та и "Орели" Публикувано изображение... дай да видим някоя снимка на съкровището Публикувано изображение

 

:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измъкнал си ми я под носа, колега... Предполагам, че става въпрос за тази. Утре щях да се прибирам към Търговище и да я гледам (евентуално да я купя), тъй като събота и неделя нямах възможност и днес като ти видях темата разбрах, че няма да е моята кола... Мен само ме притесняваха километрите, не са ли множко? С черните джанти ли я взе или не? С здраве да си я караш, а пък ако решите да се разделяте ми пиши :)

Колега,аз незнам в БГ да има кола на реални километри... Явно българите гледаме само какво показва километража и това е много важно... Ако реално се погледнат колите, които се продават в Германия, можеш да видиш, че кола под 200 000 км няма, а в България всичките са под 120 000... Тук връщането на км е задължително... Кола на реални км само от магазина или първи собственик със сервизна история :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Много добре изглежда на снимките.Дано ти е на късмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко си бил подведен с информацията относно колата с конете и т.н :) Иначе , по преките ми наблюдения над колата , попаднал си на читав екземпляр - още по-добре щеше да е ако я беше взел с Акорд Тайп Р седалките , белите джанти , карбоновия интейк и останалите неща дето са смъкнати :) Една препоръка , смъкни чипа с който си в момента и остави колата с оригиналния , колата не е близко даже до състоянието в което беше настроена и предполагам , че не и е добре ;) Иначе , дано те радва дълго време ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много да/ще те радва, и да се пазите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и много безаварийни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...