Jump to content
a17al

D16Y3 с малко пари много да върви

Recommended Posts

Здравейте колеги, по заглавието на темата се подразбира и въпроса ми. Нов съм надявам се да не съм нарушил някое от правилата на форума, А темата я пускам защого виждам голям потенцял в хондичката и искам да го отключа. Информацията която имам е за смяна на дросела с такъв от VTI и смяна на колекторите открехнете ме че искам Хондито да става ДЗВЕР !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко малко пари? :D Дроселът става без проблем. Колектора на тази кола е ужасен, и със смяната със спортен такъв в съчетание със добра генерация ефекта е доста приятен. Добър интейк, чипване, VTEC-глава.. настройки.. Тегли чертата и си сметни малко пари ли са за теб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като за начало мога да отделя едни 150-200 лв и всеки месец да капят по толкова, и се чудя кое по напред , май ще бъдат дросел и chip

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом са е така:Дросел, изпускател, генерация, в-тек глава,проверка на мотора, чип, настройка на дино.Един съвет:Ако караш колата отскоро я покарай първо 15-20к да си каже къде я боли. Можеш да я закараш до някое представителство и да и направиш пълна диагностика. Така, после като я засилиш ще си подсигурен. Имай в предвид, че интензивното каране има малко общо с конските сили и много повече със състоянието на колата и уменията на шофьора :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си колата и не се занимавай с глупости.Такова нещо като евтин тунинг не съществуваПубликувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...