Jump to content

Recommended Posts

Преди 3 седмици изпратих хидравлична помпа на един колега от Стара Загора и до ден днешен не я е взел......Провели сме 3-4 разговора ,като обещава че ще отиде да я вземе,но уви само се покрива.Сега наредих пратката която срува 20 лв да ми се върне към мен и трябва да платя 13лв транспорт заради него :) много весело.майната им на парите...няма да обеднея с тия 13 лв ама много мразя неточните неща.Поне да беше казал че вече не му трябва..........Телефона му е 0898467047Имайте си едно наум.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели nick-а му, ако е от Форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с удоволствие но не го знам.каза че е от форума но не съм го питал за ника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълно е с некоректни ,,колеги,,ама какво да се прави :angry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Еконт на товарителницата трябва да пише имената му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така колеги, тамън ме мързеше да пиша за този мишок и като се навих да пиша, първата тема която видях, е баш за него. Той и на мен първо ми поръча хидравлична помпа + скоростен лост и кожата за лоста, като ме увери, че ще ги вземе. На следващия ден ми каза, че имало някакво момче(предполагам колегата B E X 3 M), което му било изпратило преди време хидравлична помпа но чак сега видял, че пристигнала. Аз му казах ОК и той ми обеща, че ще вземе скоростния лост+ топката и кожата, за символичната цена от 10лв пусната до офис Стара Загора и там си стои в момента. Аз пуснах пратката на 8ми октомври, като почнах да го подсещам няколко дни по късно и да му звъня, нито си вдига телефона нито отговаря на skype, а седи online. Дори накарах хората, от еконт да му звънят и да го подсетят но уви изгубих времето на служителите без успех. Искам само да кажа, че през последните 5-6 години съм търгувал с над 100 човека през форуми по куриери и на живо, но този ми е първия случай в който ме издънват! Името му е Красимир Колев skype име baceto81 телефон 0898467047 на Location в skype-a му пише, че е от Трявна. Ето намерих му и профила във форума http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=15965 .. май "бацето" е коректен като трябва да продава, а като купува е пълна п*тка. Ако искате мога и IP адреса му да ви го дам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за същия човек говориме....доколкото може да се нарече човек......Много хубаво че го има този раздел за да се пазиме от некоректни "хора".Колега edimen съжалявам че и ти си изгорял като мен....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрени са правата на потребителя, но като гледам отдавна не е влизал "Последно: 27 яну 2011 10:16". Явно само чете и "пазарува".Baceto; Baceto811; bacetoz - това са никовете на въпросния "баровец".

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия всеобщ любимец се разписа кратко и отчетливо, каво мисли за това, че ни е прецакал.

 

Публикувано изображение

 

 

 

Хайде, колеги успешен ден и внимавайте с кого търгувате, аз вече винаги ще проверявам потребителите преди сделка ;)

 

@atoma Бих се зарадвал и на ban по IP ;)

Редактирано от edimen
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно на човека му е изпаднала помпа за 2,5лв и е решил да ни прецака като не вземе нашите :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно от Зарата ли е или Трявна? Не може ли да се разбере от модераторите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баннат е и по IP . Това което се вижда като информация е ,че един от мейлите е с име Румен ... Това , което мога да посъветвам всеки продаващ нещо във Форума и усъмнил се в купувача или продавача е да го накара да му пише лично съобщение или мейл , някои практикуват и вече Фейсбук връзка . Освен това , като човек занимаващ се с онлайн търговия , никога не пращам до поискване , винаги до адрес на клиента . Да , оскъпява се определено , но практиката ми показва че и отсява реалните от нереалните купувачи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за "цапането" на темата, но не мога да се съглася с думите на колегата "Tino" защото може да дойде момент в който да не мога да търгувам с колеги от форума, защото аз лично съм цял ден в движение и всичко си получавам до поискване. Най-малкото което е, че централния офис на "еконт" е на метри до склад от който аз пазаря поне по 3 пъти на ден.

Редактирано от Fiend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е мой съвет , ясно е че като не ти е удобно поемаш риска . Не казвам , че всички трябва да правят така , така или иначе ако някой е леке ще излъже така или иначе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...