Jump to content
maxxin

Монтьор на място в София.

Recommended Posts

Здравейте, имам хонда сивик от 89та, но нещо се повреди и ми трябва човек, който да дойде на място да я види. Не е в движение от доста време, сигурно и акумулатора е паднал вече, но знам, че не той е проблема, защото е нов на 1г. По стечение на обстоятелствата не я карах известно време и после не искаше да запали, алармата работеше, радиото, фаровете и т.н. Като превъртах ключа в стартера започваше да набира скорост, но не успяваше да зацепи. Ако можете да ми препоръчате човек, ще се погрижа да му осигуря транспорт до колата и обратно, но все пак да не ми иска кой знае колко пари, колата и без това не струва много, но държа на нея защото ми е първата. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да казваш, че не е от това, докато не си пробвал ;). На мен ми се е случвало 3 пъти подобен проблем и 3-те беше от акумулатора, а си имаше и фарове и аларма и всичко. Като не я караш 2-3 месеца сто на сто е от това. Извикай някой приятел, закачете я да погори малко неговата, пушете по 1-2 цигарки за 10-15 мин и върти ключ, ако и тогава не стане търсте. Ето ти 2 линка на денонощни сервизи, които изкочиха от гуглето :rolleyes: :http://serviz-petkov.com/%D0%A3%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8http://avtoservizi.com/Има и други разбира се Диана не може да не работят в неделя, Хийд също. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвахме да й дадем ток, но нямаше ефект. Ще пробвам и сервизите какво ще кажат и дали ще може някой да дойде да я види.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е стояла месеци , точно в неделя ли ще я правиш ?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да си знаеш, ама повечето майстори най-мразят да им дойде кола с паднал акумулатор и без бензин или с малко такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам и какво ще правиш като майстора ти каже , че трябва да я закараш в сервиза ?! Хем ще си му платил да ти дойде на крак , хем няма да ти е решил проблема . Намери някой да те издърпа до сервиз който разбират от Хонда - Омбре сервиз или ЮБиКо и няма как да не ти решат проблема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...