Jump to content
a.aleksandrov

Смяна на крушките на фаровете

Recommended Posts

Разчиствах гаража и ми попаднаха един комплект от онези сините крушки 100/90 W. Знае ли някой, ако ги сложа дали ще има някакъв проблем за ел. инсталацията, ключа за включване и изключване на фаровете или нещо друго. Питам, защото с тях карах на предишната ми кола - Ауди 80 и ми се наложи 2 пъти да сменям ключа на фаровете, но не съм сигурен дали виновни бяха крушките или това просто си беше слабо място на модела, защото много хора с такива коли се оплакваха от същото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм карал с такива сивика доста време,светят си повече,нямах никакъв проблем с инсталация или ключ...единственото лошо е,че може по бързо да ти нагорят рефлекторите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чувал, че може да ти започне да се лющи рефлектора на фара, заради температурата ( а и сега както трябва да си нон стоп с включени фарове...) и може да ти се разтопят фасунгите на крушките. Но това само съм го чувал. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм карал с такива сивика доста време,светят си повече,нямах никакъв проблем с инсталация или ключ...единственото лошо е,че може по бързо да ти нагорят рефлекторите!

твоите рефлектори нагоряха ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз съм "чувал", че трябва да се сложи допълнително реле , за да не се получи неприятна изненада с ел.инсталацията и ключа за пускане и превключване на фаровете! Питай запознат жичкаджия!За фасонките и рефлекторите е ясно ,че ще се скапат по-бързо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не си заслужава риска с тези крушки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...