Jump to content
GKiroff

Апликация за андроид

Recommended Posts

Здравейте,понеже за мен е лесно. Но и мисля,че доста колеги от форума ще се съгласят,че е много по-полезно да има приложение за андроид през което могат да се преглеждат теми и съобщенията.П.П. : Моля да ме извините ако е имало предложение за това. Благодаря и поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мобилната версия на сайта не ви ли харесва?Не ползвам андроид, но с приложението за Iphone за разглеждане на IP.Board имаше проблеми показването на това кои теми са нови, кои съобщения са нови и прочее. Най-вероятно има подобно приложение за андроид но както казах нямам такова устройство за да потърся.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен мобилната версия не ми допада . Аз отварям форума от опера мини и е настолна версия .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен не ми е удобна мобилната версия :) много - по приятно би било ако има апликация :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.tapatalk.com/ e много удобна.Само някой админ, трабва да провери дали версията на форумния скрипт се поддържа и да инсталира един плъгин. :) Редактирано от MegatroniC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мобилната версия на сайта не ви ли харесва?Не ползвам андроид, но с приложението за Iphone за разглеждане на IP.Board имаше проблеми показването на това кои теми са нови, кои съобщения са нови и прочее. Най-вероятно има подобно приложение за андроид но както казах нямам такова устройство за да потърся.

М нямах в предвид да се използва приложение от Google Play (както е предложил и MegatroniC с tapatalk). А приложение което примерно да се казва Honda FanClub BG или нещо от сорта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy S, стоковият браузър ми отваря само и единствено мобилната версия на форума. Нема оправия! Fox-a, и Operata отварят десктоп версията,но много бавно и нестабилно. Dolphin, с който съм отдавна, работи перфектно с двете версии, доволен съм.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мобилната версия на сайта не ви ли харесва?Не ползвам андроид, но с приложението за Iphone за разглеждане на IP.Board имаше проблеми показването на това кои теми са нови, кои съобщения са нови и прочее. Най-вероятно има подобно приложение за андроид но както казах нямам такова устройство за да потърся.

Аз говоря за отделно приложение с името Honda Fan Club BG или нещо от сорта. mobile.bg също имат такова приложение в андроид маркет-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мобиле.бг могат да си го позволят, ние за съжаление към настоящият момент не можем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мобиле.бг могат да си го позволят, ние за съжаление към настоящият момент не можем.

Мисля,че реализирането на една апликация в гугъл маркета,не струва нищо. До колкото знам качването след регистрация не е платено. Евентуално можете да го направите платено,но не знам колко хора ще си платят за приложението. А в интерес на истината androidbg са си позволили да имат приложение за техният форум в маркет-а (което е направено от техен потребител).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под могат да си позволят нямам предвид да пуснат платена апликация, а да платят да им я направят. androidbg е нормално да имат все пак техният сайт е ориентиран към феновете и разработчиците на андроид приложение. Колкото и да ни се иска да огреем на всякъде за момента не можем. Ще се опитаме да реализираме такова приложение, не само за андроид, форума има приложение за Iphone което е с малко спорна функционалност, но ще опитаме да зарадваме хонда феновете, които ползват форума и през мобилни устройства. Кога за съжаление не мога да кажа, но се надявам да е много скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...