Jump to content
todorov365

Защо ми изтрихте темата

Recommended Posts

Обръщам се към модераторите защо сте ми махна ли темата,бях побликувал в раздел продава части и аксесоари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш снимки сигурно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не съм длъжен да го правя но понеже си сравнително нов (55 мнения и веднага в продава, пак си се забавил) пък и аз я изтрих, ще ти отговоря. Обявата ти не отговаря на правилата от всякъде:1. Кофти заглавие.2. Няма снимки.3. Няма оставен контакт за връзка с теб.4. Правописните грешки няма да ги коментирам.И за да не кажеш че лъжа или каквото и да било, ей я и обявата:

Продавам спортна генерация за сивик англичанка, може да става и за други модели но не сам сигурен.Генерацията е "TOYOSPORTS" вътрешния диаметар е 58-мм а външния е 60-мм.Говоря за цяла изспускателна система,и си е с краино гарне.Снимки имам, но не можах да кача.Цена 450лв.

Пиша го за пореден път: Това че ви е изтрита обява не значи че не сте си виновни сами, хубаво е човек първо да потърси грешката в себе си, а не веднага да я търси в другите. Това че не знаеш как да качиш снимки, никой не ти е виновен, можело е вместо да пускаш тази тема, да опиташ да се свържеш с някой модератор(ето ти линк към модераторите понеже сигурно ще ме питаш къде да ги откриеш --->ЛИНК<---), и да го помолиш да ти помогне със снимките, а не да търсиш интрижката с тая тема. Поздрави.пс: чакам някакъв коментар от твоя страна, най-малкото извинение!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама да си видял някой от колегите ти да се извинява на някой от простосмъртните? :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че нещо ама някой да чете правилата? :dry:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама да си видял някой от колегите ти да се извинява на някой от простосмъртните? :D

Аз лично съм го правил, и за това и смятам че е редно да получа същото. А ти колега не е зле да спреш със заядливите си мнения, нищо позитивно не съм видял от теб, винаги търсиш интригата и винаги "плюеш". Това е лично мнение, изградено на база мненията ти. Айде със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смятате, че съм излишен в този форум ограничете достъпа съгласно правилата.@atoma, ти и @chris_barnes сте по разбрани като цяло, но един друг ваш колега да ми говори, че чукча бил писател малко не е прав и въпреки, че се разбра къде е проблема и то не в мен за другите хора съм писател със заядлив тон от който нищо позитивно никой не е виждал и на всичкото от горе плюя. Как ще видите нещо позитивно като незнайно кой ми изтри първия профил който имах от няколко години, после се триеха мнения без обосновка. Пак ви казвам, ако мислите, че съм нарушил правилника изтрийте ми профила...........пак.

Редактирано от garfi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към garfi : колега виждаш , че моето мнение на невъзпитания мод не се различава особено с това на колегите , но все пак . Стана ми много интересно кой ти е предишния профил , който въпреки всичко трябва да знаеш , че е отново в нарушение на правилата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Научи си правилата, защото от една друга тема стана ясно че не ги знаеш. И къде в тех пише, че не мога да си направя нова регистрация след като предишната изчезна безследно, без да съм привличал вниманието на тогавашната управа. Предишния ми профил е със същия никнейм като сегашния и или нямам право?

Редактирано от garfi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Как ще видите нещо позитивно като незнайно кой ми изтри първия профил който имах от няколко години...

Да си уведомил някой за това ? От написаното от теб аз разбирам , че си имал една регистрация и после си си направил втора , КОЕТО не е разрешено и се дава шанс на въпросния потребител да реши коя от двете иска да запази , а другата да бъде изтрита !!! Виж ще ти кажа нещо - от 9 кладенеца вода ще извадиш само и само да си мислиш , че имаме нещо лично към теб и тем подобни глупости , за това реши сам за себе си дали искаш да продължиш на нас , гадните модератори , със същите очи или ще се опиташ да си промениш мирогледа и да ни погледнеш с нови очи ;) Понеже личностните проблеми между модове и потребители е добре да се решават на лични , ще остава писаниците ни до 1-2 дена после ще заминат в кофата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,в това че обявата е неграмотно написана и не отговаря на правилата спор няма :) Какво толкова трудно има в това, преди да натиснеш бутона ,,Публикувай" , да си прочетеш написаното? Като знаеш че трябва да има снимка и това, че ти не можеш да качиш, според мен веднага ти дава отговор на въпроса ,,Защо ми изтрихте темата"!

В много подобни случаи не съм одобрявал действията на Администраторите на този форум, но конкретно при теб имат пълното основание, да ти изтрият темата!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моя въпрос. Tino, пробвай да си направиш нова регистрация със едно и също име като сегашното ти. Уведомил съм който трябва по онова време и не за да питам може ли да си направя нова регистрация, за да питам какво стана със старата.

Редактирано от garfi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата се поизмести, ще си позволя да я затворя, а гледам автора на темата не ебава (без извинение) да се обади в собствената си тема, та и бия ключа. Ако някой има нещо против затварянето й нека ми пише едно ЛС.Поздрави.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...