Jump to content
Mirchev

Към КРАДЦИТЕ на предния ми лип!

Recommended Posts

Прав си Круме, всичко се връща. Нали знаеш защо махнах задната кука...бяха мъчили да я изкъртят. За съжаление в София няма много гаражи където човек да си държи колата :( Разбирам те, че болката/ядът от посегателството е много по-голям от материалната загуба, но за съжаление живеем в кофти държава. Като се замисля, на едно приятелче от Казанлък му крадоха 2 пъти подкалници от 6-тата генерация, какво остава за преден лип... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: Ебати измекярската история!Ама то верно всичко се връща 1 ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пед*лска история............Аз затова такива работи ги нитовам, хем да стане здраво, хем да неможе да се свали. Това обаче се оказва, че не пречи на тоя отпадък на обществото, да ръчкат с разни отверки, тесли и щанги в опити да го отскубнат..........Грозна е цялата работа - от това, че някой ти краде неща от колата, до това че чупи всичко по пътя си докато не го направи! :devil:За такива, само здрав бой им е оправията :bash:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на това му викам селска ГАЗАРИЯПубликувано изображение

2 лева да нямаш в джоба,ама да си кичиш колата с откраднати части.....да не говорим,че липа може да лъсне на някоя ЛАДИЧКА или някой друг боклук с 2000 лепенки и емблемки.

Ако пък такива допълнителни чарколаци ги прихванеш по-здраво,ще ти откъртят всичко и белята ще е по-голяма и най-вероятно откраднатото ще е счупено и неизползваемо.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да е колега, налегналия глад кара джамбазите и не само тях да свалят всичко до което се доберат, и после го продават за жълти стотинки. Така че, колега, поразгледай сайтовете дали няма да се появи някъде за продажба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не огледаш мястото дали няма някоя камера, която да снима към този паркинг и да помолиш за записа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въобще не съм убеден че всичко се връща 100% е квартална история! наи добре сложи втори лип и си вземи една китаика със съчми има много яки ,и се заложи горе ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да се открадне тоя lip,на крадеца му е било доста спокойно.тея видийки не се развиват за една минута.дано не ти е причинил други щети по колата.и никoй не може да ме убеди,че това са автоjaмбази.те липове не крадат,или поне не от хонди на по 15 год.това е някой мишок от форума,100 процента.аз лично му пожелавам,да го счупи на първият по висок бордюр,а с него и бронята.лошото е ,че някои от нас влагат доста в направата на своята кола и когато се случи нещо такова,на човек му се отщява да прави квото и да е.остава си с нервите и сума ти пари назад.мишока хаир от тоя lip няма да види колега,да знаеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятна история но за жалост редовно се случва в България:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

билите са опасани с камери 100% има някоя която може да е видяла нещо си липа няма да излезе най-вероятно поне скоро не но така е в живота shit hapens!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро си монтирах ветроброни на моя сивик 7ма генерация.За 4 дена 3 пъти ги лепих защото всяка вечер някой се мъчи да ги извади.Последния хит пред блока ми е да ми развиват джантите.Преди известно време отивам на работа,изминах 3 км и нещо ми биеше предницата.Помислих,че съм спукал гума,гледам аз няма.Покарах пак след 500 метра спирам пак.Оказа се,че съм с развити 3 джанти,някои от гайките бяха паднали.Всичко се връща :ph34r:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Круме, взимай едно такова покривало - http://autoclub.bg/index.php?menu=16&id=10687 и нека се опитат отново. Живи и здрави, всичко на този свят се връща :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега като си го сложи тоя шибан крадец - да го счупи с шибаната си броня и него да го е яд!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега като си го сложи тоя шибан крадец - да го счупи с шибаната си броня и него да го е яд!

И аз му го желая същото ! Следи сайтовете: мобиле, карс, тунинг бг и продавалник, много е вероятно да го пусне там ако го е откраднал с цел продажба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се връща ако му го върнеш в повечето случай.Трябва да се оглеждаш все пак то ще е на някоя барната цепалка ако въобще е на Хонда.На мен тази зима ми откраднаха крайното гърне,беше на 3 месеца доста пари дадох за него и се оглеждах постоянно и си го намерих преди месец.За мое голямо щастие не беше монтиран на Хонда,а познайте Голф 3 GTI велика бегачка.Така че не се отчайвай оглеждай се.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръцете да му изсъхнат...... на мен зимата ми откраднаха цд-то Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва дето всичко се връщало аз вече много не го вярвам.И не вярвам в шанса да го откриеш повече.Истината е само да спипаш копелето на момента.Но за това пък трябва доооста късмет.Липа е откраднат или за неговата кола или е поръчан.Верно че са тъпи копелета но не мисля че са чак толкова тъпи че да го пуснат по сайтовете за продажби след като е най-логично да си го потърсиш точно там и да отидеш да си го "купиш"... :angry: .Вероятно най-смисления вариант предвид днешната реалност(за да не спиш с пушка на терасата...) е едно каско.Друго не мога да измисля.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъпа работа.. Не стига, че постоянно си трошиме колите по пътищата, ами и постоянно някои си харесва нещо от колите ни да си вземе. Но това да откраднеш лип и да си правиш колата на чужда сметка е направо малоумно :blink: Айде да кажем, че е някоя част, която му трябва да си закърпи колата що годе го разбирам, но това..@SiRR FuckAlot каското не е разрешение на проблема. В София ми откраднаха задните джанти и гуми и не получих нищо. За неща които могат да ги демонтират без да оставят следи каското нищо няма да изплати. Няма спасение от тези тарикати :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въобще не съм убеден че всичко се връща 100% е квартална история! наи добре сложи втори лип и си вземи една китаика със съчми има много яки ,и се заложи горе ;)

Колега това с китайката е как да кажа...........меко казано неразумно.Аз се интересувам от въздушни пушки от доста време и трябва да ти кажа, че на почитателите на пневматичното оръжие ни излиза лошо име заради, някакви дето се правят на снаиперисти от балконите.Плюс това от миналата година влезе в сила закон за уведомение за притежание на въздушно оръжие.Много мощни има (дори такива, за които едва ли си представяш, че съществуват) но те подлежат на регистрация.Тази регистрация важи за пушки с мощност над 24J - демек границата е доста ниска.Освен това употребата на въздушно оръжие срещу каквото и да е е противозаконна.Имат право заради едно врабче, гълъб или котка да те глобят СОЛЕНО.По-добре такива глупости да не се вършат.Аз както казах съм фен на срелбата, но от 4 години не си позволявам дори по врабче да стрелям.Не само заради закона а и от морални съображения.Какво остава за стрелба по човек?Такава пушка дори не толкова силна наглед може да предизвика ТЕЖКИ наранявания.Не препоръчвам, на никой да си прави експерименти, защото много добре знам на какво са способни, някои от тези считани за играчки изделия. За престъпниците наказание трябва да има, за това спор не може да съществува, но не е това начина.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една такава друга подобна тема, в която вече писах, но пак ще го напиша. Китайка щом не решава въпроса, австрийка ще го реши със сигурност. Трима с мозъка отвън в близост до заветния им лип... и край. Трима обесени за телефонни измами и до там... Не, не признавам репликата и правото което скоро четох у Фейсбуук "Крадеца си е крадец, убиеца- убиец", по повод на това, че иконописец се саморазправил с огнестрелно оръжие с крадец, влязъл във входа на блока му. Тия принципи са за развито общество, а не за такова, в което да откраднеш нещо за 20 лв., като развалиш труд за 100 е супер куул и се котираш пред местните селски пръчки и прости патки....

Редактирано от junker
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...