Jump to content
М.И.Я.

d14a4 загасва

Recommended Posts

и с по-малка скорост в завои, но само надясно :o ввичко това се случва след поставянето на АГУ. Майсторчето иска да запуши тръбата за вуздух и да пробие онази голямата кутия под вупросна тръба, но според мен това не е начина. Имал ли е някой подобен проблем от вас и моля за съвет.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам,това е нормално.предполагам,караш d15b2 и си с обикн.газова.не си само ти.някои махат пласмасовата тръба след филтърната кутия.моя съвет е недай давай да ти прават дупки насам натам,а просто си карай на скорост.от свободна гориво не се пести,а понякога е доста рисковано да караш на свободна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и с по-малка скорост в завои, но само надясно :o ввичко това се случва след поставянето на АГУ. Майсторчето иска да запуши тръбата за вуздух и да пробие онази голямата кутия под вупросна тръба, но според мен това не е начина. Имал ли е някой подобен проблем от вас и моля за съвет.Поздрави

Това горното мнение май не е много на място?!? ;) Дай да видим положението на изпарителя, че "майсторчето" си е оставило ръцете! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпарителя е поставен надлъжно. Възможно ли е да и е в него проблема, а не само от потока въздух

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам,това е нормално.предполагам,караш d15b2

Горе пише Д14А4 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

саj.за недоглеждането.изпарителя се поставя надлъжно от повечето майстори,защото ако е напречно колата гасне като набиеш спирачки.мойта кола с чисто ново ловато го правеше,прави го и сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така с гасненето на газ при по висока скорост или в завой.Варианта е да се пипне празния ход за да компенсира повечето въздух но при мен това се отразява на разхода като цяло.Други запушват тръби,слагат донапрени,чашки от кафе с рязано дъно :blink: и какво ли още не съм виждал ноо на двигателя не му е добре така ;) Както спомена колегата,карай си така при по висока скорост няма да изключваш или правиш някоя дяволия от споменатите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще кара така, това да не е голф?!? ;)

Трябва да се измени положението на изпарителя за да се избегне това гаснене на десни завои!

За въздуха:

Публикувано изображение

Не е същия двигател, но му е толкова добре, че няма никакви оплаквания. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...