Jump to content
Atanas CR-V 2002

Газов Инжекцион Пловдив

Recommended Posts

Здравейте,Вече съм горд собственик на Хонда CR-V 2.0 L I4 ( 2002 г. ) и имайки предвид изключително "ниските" цени на бензина мисля да сложа газов инжекцион. Ориентирал съм се вече към БРЦ системата , но понеже вече доста мнения чух и прочетох - явно не само марката, но и майстора е много важен. Моля да ми препоръчате свестен сервиз или майстор в Пловдив. Официалните представители на БРЦ ОК ли са? Не успях да намеря мнения по въпроса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си се ориентирал :) ОК са вече офицялния, в началото до де им трябваше време да свикнат имаше кво да се желае ама от тогава минаха години :)не съм монтирал там, само ми смениха една бутилка гаранционо но я направиха много по добре от предния монтажник. А и щом не намираш отрицателни отзиви начи няма кои знае колко недоволни. Пък и при тях е гаранция че нема ти сложат някои ментак на БРЦ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си се ориентирал :) ОК са вече офицялния, в началото до де им трябваше време да свикнат имаше кво да се желае ама от тогава минаха години :)не съм монтирал там, само ми смениха една бутилка гаранционо но я направиха много по добре от предния монтажник. А и щом не намираш отрицателни отзиви начи няма кои знае колко недоволни. Пък и при тях е гаранция че нема ти сложат някои ментак на БРЦ.

Много Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти едно не много позитивно. Не ги знам тия шушумиги в Тракия как са като монтажници, но като диагностици са пълни въздухари. Това ти го казвам като човек ходил 5 пъти за да ми открият проблема в ГИ-то и само дето не ми казаха да си сменя двигателя на хонделата. Покрай тях станах половин газаджия и от дума на дума се запознах с още хора имали проблеми с въпросния сервиз. Ако сега ми се налагаше да си слагам ГИ пак щеше да е на БРЦ, но щях да си го взема в насипно състояние и да го дам на някой газаджия да ми го монтира, настройките ще си ги направя сам.

Редактирано от jijane

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...