Jump to content
manniakk

линк в лично съобщение към синия форум...

Recommended Posts

Имам питане... защо когато пращам линк на лично съобщение към "конкурентния" форум, той бива променен? Не знам, може би има ново правило или honda - bulgaria е цензурирана дума...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно са го баннали :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно... по тази логика и honda-tech.com и d-series.org може да влезнат в списъка с забранени думи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих темата , но явно сме я затрили . Обяснението е простичко - в магазин на Apple не продават Samsung ;) Въпросът е принципен и май лесно сте забравили мейл инвазията малко след създаването на "конкурентния" форум ;) Или пък личните съобщения :) Нелоялната конкуренция не се толерира , още повече че е наказуема със закон !!!

  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде си признаеш сам кой от баннатите потребители си. За да сме наясно, кой кое и да не те разкривам кой си. Защото много е просто кражбата с взлом е наказуема. Всички регистрирани тук потребители получиха "покана" от въпросният форум. Без наше знание и без наше разрешение за ползване на тази база и тази информация. Тази тема е приключена. Линкове към въпросният форум тук НЕ СЕ толерират! Под каквото и да било форма!

  • Нагоре 1
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде си признаеш сам кой от баннатите потребители си. За да сме наясно, кой кое и да не те разкривам кой си. Защото много е просто кражбата с взлом е наказуема. Всички регистрирани тук потребители получиха "покана" от въпросният форум. Без наше знание и без наше разрешение за ползване на тази база и тази информация. Тази тема е приключена. Линкове към въпросният форум тук НЕ СЕ толерират! Под каквото и да било форма!

 

Хахахах...виж кога съм регистриран...незнам дали съм бил баннат...доколкото помня не..ако съдя и по броя на мненията си...определено не съм... колкото до наказуемостта... незнам къде видя "кражба със взлом"... (такъв израз за първи път през живота си чувам)... другото което е, аз покани не съм получавал от въпросния форум...то по тая логика, можете ли да изкарате разрешенията за другите линкове които се постват тук ??? 100% не...но да не издребняваме... а и аз говоря от гледна точка, на факта, че щом Личното съобщение се чете от 2-ма потребителя...Вас какво ви вълнува какво си пишат ??? Живеем в свободна държава и всеки човек си има права...с това си изказване, което е забрана на някакъв вид комуникация, нарушавате тези права...това вече е подсъдно, като ще говорим за подсъдими действия... моля помислете малко преди да ббълвате безмислено инфо, кое било наказуемо и кое не, защото точно аз мога да ви кажа кое е наказуемо и кое не Публикувано изображение

 

Поздрави

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич сериозно ли го каза? Или забрави как се случиха поканите за синия форум? От къде и как бяха "взети" пощите на потребителите от тук? Така че тази тема е приключена!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...