Jump to content
Not_Impossible

Новата придобивка с маслен проблем....

Recommended Posts

Привет.. На първо време да се похваля с новата придобивка (6ген хеч Д14А4), но за жалост не пускам темата с цел да се хваля,а да се оплача!По същество:След покупката, при смяна на консумативите(масла, ремъци, ролки..) изникна сериозния проблем! Пуши, гори масло и разхода не е никак малък. На първо време смених гумичките, като започнах от най-евтината евентуална причина, но уви... Сега се питам проблема дали следва да е в така наречения "консуматив" сегменти, които се броят за такива - при коли над 140 - 150 000 км ?!?!Мнения???П.С. Пичове, пиша за да събера достатъчно мнения преди следващото отваряне и искрено се надявам да не бъда подхванат с всякакви критикувайки ме коментари от рода на: "Ти къде гледа като купува" и т.н.(разчитам на админите да остане чиста темата и съответно полезна за читателите за напред) Благодаря предварително и с нетърпение очаквам да изчета няколко реда! Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,колега.Ами ти сам си си отговорил-смяна на сегменти ;) Друга причина няма за да има тия симптоми които описваш.Ремонта не е толкова страшен.........и още нещо:задължително си смени и биелните лагери!!!!!Щях да забравя-ЧЕСТИТО ЗА АВТОМОБИЛЧЕТО. Поздрави :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е как да се размина по "тънката лайсна", с лагерите на колко пара ще ми стъпи горе доло ремонта(ако може линк-че от някой каталог)Работата не я слагам защото майстора ми е "гъст" G_M - Благодаря, дано всичко останало е наред !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за лагерите не е много препорачително освен ако не ти се дават пари за оригинални...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влади за по-тънка лайсна на частите имам 30%намаление в "Косер" ако искаш може да си земеш частите от там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марти, ако се наложи ще се чуем.. !! civicgonemad : искаш да кажеш, че ако си купя някакви лагери от обикновен магазин за авточасти ще се окажат по фалшиви от тия които ще си купя за тройна цена... от оторизиран представител на същите части(уж по добри от горе споменатите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъдат 100 пъти "уж" по-качествени от тези в магазините за авточасти. Мисля, че можеш да минеш и без смяна на лагери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля че да смениш мотора е най-евтиния вариант ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително и с нетърпение очаквам да изчета няколко реда!

 

Тва верно ако имаш желание да четеш :huh:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=39974

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...