Jump to content
Кирето

Въпрос за свещи

Recommended Posts

Здравейте колегиДнес отвих и четирите свещи на автомобила и тази на първи цилиндър беше с керемиден цвят, а другите три с бял цвят. По тях нямаше (и по четирите) никакъв нагар( нали карам на газ). Защо според вас се получава така?Колата е с Български ГИ.Понякога като я изрежа и светва чека иначе си върви като пушка, 170 си ги прави на газ, на бензин прави 180 :).Ако си сменя свещите ще си реша ли проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А той е, повечето пъти колите на газ вадят бели свещи?И мойта е така, а всичко е нормално по смеските.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какъв проблем имаш за решаване, че едната е малко по оранжева от другите? Така или иначе ако свещите са ти обикновени и са над 20 000км си ги смени, тва че повечето ги караме докато не направят проблем, не значи че те работят достатъчно коректно, икономията от пари за свещи се набива в пари за гориво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за инфото,Публикувано изображение

Отивам вчера в няколко магазина и им казвам:

- Трябват ми свещи ЕНЖИКА и така нататъка....

те като ми праснаха едни цени,...... 10 лева бройката.....Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

А от щатите е за 2,35$ бройката.Публикувано изображение

Мисля да изчакам още малко и при следващата поръчка от щатите си вкарвам 2 комплекта свещи,Публикувано изображение

Тея измекяри тука направо на маймуни ни правят с тея авточасти.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така са, зависи и къде си питал, върти ми се някъв Спомен че в Евро07 ми искаха по 7 лева на броика но да не те излъжа трябва да се пита. Иначе на моята и взех Дензо от Косера и не виждам с какво са по лошо от НГК, освен че по НГК се вманиачавате малко като по Мотула :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма спор колега и оригинален Bosh да сложа сигурно пак ще си върви добре.Стига да намеря.....Оттук нататъка за по важните неща от щатите каквото може да се вкара и е по леко, и един среден пръст на алчните търговци и тарикати.Не стига че продават скъпо, но и само ментаци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...