Jump to content
demon89

Въпрос за минаване на Годишен технически преглед

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,преди около две семици блъснах колата и се наложи да сменя предния капак.Този който взех е червен а колата е сив металик.Интересува ме дали ще има проблем да мина ГТП преди да боядисам капата т.е. с червен капак?Мисля,че имаше някакво ограничение до 30% в цветовите разлики между детайлите на колата без да се налага да се регистрира като два цвята ,но не съм сигурен и за това питам.Предварително благодаря

Редактирано от demon89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще те пуснат така да минеш,но нищо не се знае! Попитай в някой пункт за технически прегледи и ще ти стане ясно.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 1 детайл не вярвам да имаш проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половината карат сс различни предни капаци. Не вярвам, че ти се заядът. По правилник до 30% от колата може да ти е различен цвят, без за това да се иска пререгистриране. Просто отиваш и ако има ядове ще го разбереш, но надали ще ти кажат нещо. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половината карат сс различни предни капаци. Не вярвам, че ти се заядът. По правилник до 30% от колата може да ти е различен цвят, без за това да се иска пререгистриране. Просто отиваш и ако има ядове ще го разбереш, но надали ще ти кажат нещо. :cool:

И аз се надявам да няма проблем ,но реших да попитам предварително тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това ние какво предполагаме няма нищо общо с отговора на човека който ще ти прави прегледа :) Все пак е 1 детайл но знаеш ли какво ще му скимне ? Тези 30% нека колегата по-горе ми ги покаже черно на бяло къде ги е прочел и как когато те спрат за проверка ще му обясняваш на полицая в проценти кое колко е.Колата трябва да е в такъв цвят какъвто е по талон като ако имаш 1 детайл различен от останалите поради някаква причина не е чак такъв проблем.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи основно опира до това в какво настроение ще е този който ще ти прави прегледа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не сте ходили на преглед, откакто навсякъде сложиха камери. Вече почти всяка забележка, която буди подобни въпроси у теб е и потенциална причина заради която може да те върнат.... ;) Има тънкости как да се извъртят някои работи, но не навсвкъде го правят и не за всичко минава номера..Прегледите са по 50 кинта вече, с идеята да се качват още.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледите са по 42лв като за джипове и бусове са по 50лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно с тия прегледи си взимат по колкото си искат навсякъде. Шефа на автопарка ни на работа каза, че е са давали по 40 кинта за преглед на служебните коли, дизелови, и че са му взели на него 60 кинта за сивика, защото бил с газ.На мен за сивик с газ ми взеха в Перник 36 кинта. Миналата година май беше 25 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мдааа, прегледите са по 30-тина лева кви 50 лева ? И без това нищо не правят ! И 20 са им много. И те снимат с няколко камери !

Ама файда няма ....

Май най-добре мини в СБА в Хладилника имат пункт нямам оплаквания от тях вече 10 и повече години! Пресечка на бул. Черни връх - по пряката уличка в посока зоопарка...

ул. Филип Кутев 7

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един приятел с голф 3 + газ прегледа му беше 52-53 лв преди 2-3 седмици.Сега ще се разходя до един сервиз в квартала за да видя дали ще успеят да свалят болта на палецът на делкото понеже както и да го мъчих няма развиване и ще ги питам,макарче като ги знам какви философи са там ще почнат да ми говорят и за миналогодишния сняг,но....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на прегледа зависи, цените, за които аз имам информация са:50 лв - прегледа на моята кола - чист бензин, няма никакви бутилки;54 лв - преглед на лек автомобил, не знам дали има значение наличието на бутилката, след като бутилката си минава прегледа отделно, не при ГТП пункта;А дали ще те върнат - отиди и виж, ако имахме пункт щяхме да ти бъдем полезни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата по-горе явно на всички места е различно.Аз минах за 42 левчета а явно има и за по-малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам за закъснението,но беше тежка седмица.Попитах на няколко места дали ще мина преглед с този капак и навсякъде отговорът беше не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя капак е различен цвят ама си минах без проблеми.. за един капак не би трябвало да ти прават проблеми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тоя капак ли е проблема,абе приятел,вземи един спрей за 5 лв и го пръсни горе долу и без това ще го боядисваш пак ,колкото да минеш прегледа. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...