Jump to content
Restless

клипче за Хонда NBOX + новия "Earth Dreams" Двигател

Recommended Posts

Вярно че се продава само в Япония и Азия, но може да се хвърли око на новия двигател+скоростна кутия CVT + старт-стоп :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги добри Хонди ще си ги пазят за тях си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха искрено се посмях на тази 'кола'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда си е хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно, че тази кола си е за техния пазар - тук ще й се смеят, само жълтурковците карат такива. Но важното е, че така Хонда изпитват и подобряват въпросните иновативни технологии и догодина вероятно ще ги видим под капака и на евро моделите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова е смешно - изключително удобен и практичен автомобил за в града и не само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не си ли сългасен, че е прекалено различна за нашия пазар? "Изключително удобен и практичен за Града и не само" са Хонда Джаз и Хонда Цивик. Това няма да намери пазар у нас - ако имам 20-25 хиляди за нов автомобил, имам къде къде по-красиви алтернативи (лично мнение).

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво толкова е смешно - изключително удобен и практичен автомобил за в града и не само.

Като гледам колата в подписа ти и това, което казваш за тази консервена кутия...оставам много раздвоен:))) Веселия го каза много добре - в България, както се казва, ще те разцепят от подигравки с такова 'чудо' на техниката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колата в подписа ти и това, което казваш за тази консервена кутия...оставам много раздвоен:)))

:D:D :D Има нещо общо - и двете не са особено популярни на нашия пазар, само че мен ми е последна грижа естетиката на родния автоманиак, да не цитирам модели и производители, че някой ще вземе да се засегне... :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично колата доста ми харесва, и като дизайн и като практичност, тъй е доста удобна и има място както за пътниците така и за багаж, може да се вози и човек с инвалидна количка, колата е компактна. Далеч съм от мисълта, че коли като Смарт,Тоуота Айго, Форд Ка, Ауди А1/Ауди А2 и Мини Купър са по-добре замислени, за красотата всеки си има мнение.Грозна кола е Фиат мултипла и то, съчетала грозен интериор и екстериор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е колата, изкефи ме много.Бих карал такъв автоматик в града с кеф.Има два пъти повече място отколкото в сивик,а на габарити е два пъти по-малка.Гениална и значително по-добра от консерви като Смарт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...