Jump to content
Ghost_MC

Сваляне на кутията на вътрешния радиатор за климатика

Recommended Posts

Здравейте колеги....Климатика от някъде ми изпуска фриона и тъй като не мога да намерят отпред под капака да издиша от някаде най вероятно е вътре проблема,обаче нещо не мога да сваля кутията която е на вътрешния радиатор.Свалил съм му всички скоби и болтове отпред но явно има още някъде зад кутията където почти нямам достъп.Трябва ли да разглабям цялото табло за да я отворя тази кутия или има по лесен вариант.Благодаря ви предварително.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръбите на климатика разкачи ли ги? Отзад няма нищо което да я държи, всичко е отдолу под таблото. Единствено маркуча за конденза излиза навън но той не би трябвало да е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че има голяма разлика , ма тва па ако се знаеше и за каква кола иде реч и модел !!! Преполагам е хонда, че на Фиат браво е доста трудно вервай ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е хонда сивик се маха само жабката и не се маха таблото и също се сваля стойката за акумолатора и от там се откачат тръбите за радиаторчето.Това е за сивик 5-6 генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеле забравил съм да напиша каква е съжалявам.. Колата е сивик 5 ген. купе.Значи свалям само тръбите и е готово?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,под стойката на акумулатораПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...