Jump to content
fenabg

Лятна хонда среща Дупница -20,21и22 Юли

Recommended Posts

Група за мое съжаление ще мога да дойда само в петък на летището

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenabg -2мамиткото -2маSisqo - отпада didone bros - 1+1Don_Enco - 2маfrisko - 1+?kokodaf - 2 + ?Georgiev16V -?Wish - 2маCivic 6 gen - 1m.g 2маpaRADOx - 1saaron - 2маЧо Веско- 1 с черния кадилак* от предишната среща 20 калпака :) В петък на летището няма да ходим :( няма сми ,ма ако минаваш по Дупница обади се да се видим поне.ААААа манджата забравих мИнЮто е готоу 16.90 лв. ще е ручока, за твърди напитки помислете какво ви се пие и си вземете ;)*кадилак - димящата хонда ядяща 1 литър масло за 10 пускания и трепеща бмв 328 :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+? няма да има, твърдо съм сам, да няма кой да ме контролира ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10:00 на летището колко караме караме и после на парк Рила плаж ,басейни ала бала и 18:00 се настаняваме У вилата и се готвим за нап........

Значи взимай пунтото. Семейния съвет реши, че за писта има лев. Натам- не. Значи слагам 10 кинта бенз и толкова газ и 10 часа съм там с комара. Който е навит до 100-120 коня на вала- да застава. Искам да си тръгна без бензин и с 2мм по-малко грайфер на гумите. А дали ще ме дръпнете или не- не ми пука. Искам тръпка и екшън :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да започнем от пистата - както казваха в един филм - "Ако имате проблеми решавайте ги на пистата" чакам те да видим кой кого ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fеn след като няма да се ходи на летището да кажеш каде ще е срещата да мина да се видим, за вилата не ме броите няма да идвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'barsi' Отговарям на предизвикателството! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Значи ще покараме ако всичко е наред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ще сме хората, които ще идват в Събота. Кога, и къде да се чакаме в Дупница?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да пиеме кафе и заедно надолу. В 8.00 на ОМВ на Околовръстното и Бъкстон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ friskoOk. Нави ме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички...Потвърждавам присъствие на 100%...+1човек за събота(21.07.12)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да пиеме кафе и заедно надолу. В 8.00 на ОМВ на Околовръстното и Бъкстон.

@ friskoOk. Нави ме :)

Има вече създадена организация за тръгването в събота (ама така е който не идва на седмичните :P )Та в събота в 8:30ч се събираме на паркинга на БИЛАТА на България и Каблешков и тръгаме!Кафета за изпът или по рано всеки сам си преценява!Доста коли ще сме и ще се получи готина колона към Дупница ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Georgiev16V френд когато стигнеш звънкаи по тела които съм посочил ;) не се знае кога каде ще сме .Барси пунтото вчера го продадох така че печелиш . 20 човека ако броя правилно.П.п още един френд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та в събота в 8:30ч се събираме на паркинга на БИЛАТА на България и Каблешков и тръгаме!

Така да бъде! :)Май се оформя добра west coast среща. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че тогава и аз идвам за събота вечер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тебе те броим като закъснял и трябва да носиш каса бира :)В 8.00 съм на Била да сърбам каве ;)

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стига, че съм пеша, ами и каса бира да нося ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За касата ще намерим място, ти не я мисли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер...ще се получи интересно събиране...до събота...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и аз с жената ако е наред всичко тръгваме от нас и ще дойдем до билата до 8:30 да тръгнем с вас. Малко пътешестване ще стане, ама дано си заслужава. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз пък иска още от София да пада ХОХО :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе момци, некой шатричка, чадърчета разни, ше си опечем мозъците на туй слънце :)Само ше наказваме Барси или и барбекю ша запалим? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 - тина километра преди Дупница пътя е в ремонт - карайте внимателно ....Публикувано изображение

И към града влезте преди OMV бензиностанцията /след автокъщите/ , че дясното платно от тунела е затворено за ремонт , а движението е само е лявото.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо само не казвай че има трапове за минаване, защото съм на 2см от земята.Обясни точно по кой път да минем, с най-малко спящи полицаи и най-малко дупки. :)И дано някой от колегите с които ще идваме да е наясно с пътя, защото в Дупница съм идвал преди доста време и са ми мътни спомените за пътя. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си е наред с трасето.Ремонтите няма трапове. Просто правят магистралата и има стеснения. А пътя после е лесен-караш в колоната ;) Преди ОМВ-то се влиза в града и на 1вия светофар в ляво и само направо. Няма някакви трапове или ями. :cool:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Idvam i az s d13kata da pripadate :-D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VERY NICE.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:drunk: :drunk: :drunk: спрях ли ви тока....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра среща стана ,супер много се накефих ...както на пистата ,така и на вилата.Разцепихме се здраво и си изкарахме добре ,Фенка да си жив и здрав и искаме пак !п.п. Фриско ,питай адаш ти дали си го разцепил :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТаккааНай-напред - Бате Фене.... огромен поклон, човеко, страхотно си изкарахме всички до един, многомногомного яка среща се получи!!! :worthy: От колоната, с която дойдохме до пистата, та през пистата, та басейна, та вечерта, та...абе всичко беше супер!Какво се случи като си тръгнахме нашата група за Софияя (за тези, които не присъстваха на купона). Сигурно помните, че обяснявах как ми прай ядове магарицата и цъка на 3 цилиндъра и не можем да хванем проблема.Тръгваме си ние, караме си към София, всичко точно, бръм-бръм нали, 4 коли мини-колона..Стигаме до Владая и моя варел изведнъж почва да пуши като за последно, светва чека и спираме на ОМВ-тоо...момчетата правиха, струваха, ровихме по свещите, всичко ОК. В крайна сметка разбрахме най-после какво и е - единия инжектор е умряллл :) Извадихме го него от строя и тръгнахме пак - аз на 3 цилиндъра, димна завеса от бензинови изпарения, на аварийки. Няма да ви обяснявам колко благословии отнесох, но си имах охранителен кордон от 3 Хонди, фръц-фръц! :P Някъде 2км преди да се приберем бензина ми мистериозно се изпари :D Добре, че бяхме само по нанадолнище до вкъщи, та триумфално, с ръчна спирачка по светофарите и 4-ма младежи в действие, я добутахме и паркирахме пред блока! :lol: Е, сега вече ни е весело... :P Огромно благодаря на всички, които се включиха в ремонта, аварийната колона, изтърпяха димната бензинова завеса, бутаха дружно, и изобщо купонясваха до последно заради мен :hondarulez: - Мартин, Йоската, Вальо, Петър! Благодаря и на бързата реакция на Петър - вече имам поръчани от колега комплект инжектори, да се надяваме, че ще тръгне отново :) А като сложа и съединител и оборотомер - направо заставайте на следващата среща :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че инжекторът работи на пистата и там какво се случи ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшшшшт, не отваряй тази тема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха!

Важното е че всички сте се прибрали благополучно. С такава охрана Морри, сигурен съм че не си имала проблеми.

За пистата....ще си траем. Публикувано изображение (пистата е уникална. Шшшшт! Не казвайте на никого)

А за срещата.....всичко беше ПЕРФЕКТНО!

Благодарности към организатора Лудия ФеН!

Пожелаваме си още много такива срещи, с приятели - по пътя, на писта, на маса и под маса!

 

пп: Изкарах си страхотно! Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшшшшт, не отваряй тази тема ;)

Що бе,Беше весело :D На басейна също. Следващия път, ако не съм скъсал толкова финансите, както обикновено, може и горе да дойдем с приятелката. п.п. Пуснал съм поръчка за тениските. Който иска да се включва. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е колеги. Нема ли снимки от срещата? То неможахме да присъстваме на цялата дивотия, барем някоя друга снимчица нема ли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качете снимките тези които снимахте :D Срещата беше супер есента ПАК !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеПубликувано изображениеСега видях , че имам няколко снимки не са от хубавите ама колкото да се почне със снимковия материал става :)Публикувано изображение Това е от мен !!!
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се получи перфектна среща, забелязва се че със всяка следваща среща става все по приятно и по готино и винаги има по нещо ново в програмата за което и аз искам да изкажа огромни благодарности на организатора, човекът с най-голямото сърце и душа - евала ФЕН :bow: ти си най-големия, много готино си изкарахме за пореден път.

 

Ето и няколко снимки от мен

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

тук разглеждаме "хибридния" Акорд :P

 

 

Публикувано изображение

 

след пистата продължихме по програма, както си е редът

във жегата по подходящо място от плаж аз лично не знам :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

плажната кърпа е един от най-важните атрибути за целта :wub:

(само че аз си нямам такава) :(

 

Публикувано изображение

 

паркинга пред хижата :honda: :honda: :honda:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

както и при хората така и при хондите, най-възрастните с предимство :D с бабата водихме колоната на път за Дупница

и се опитах да направя клипче на колоната на няколко пъти но с телефона толкоз

 

http://vbox7.com/play:d17c45413f

 

още веднъж евала на организатора, благодарение на добрата организация, перфектната програма (различна всеки път) групата постоянно се увеличава, и нови хондаджии също, като видят за кво става въпрос забравят за "борчета", "елхички", "лъвчета" и всякакви такива :P

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Бааа що циркове еи луди сте .Ма на мен към 5 сутринта и витека ми се прееба :D :D и таблиците ми свършиха :lol: :lol: :lol: .Ма мноо яко .Качвайте клипове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...