Jump to content
Optimus

Нов Съединител и карета (и двете)

Recommended Posts

Здравейте на Всички,

 

Закарах ЦР-В (2000 г. 147 к.с.) на сервиз уж за смяна на шарнири. Купих си едни ТРВ някакви, казаха че били читави. Но се оказа е милата е за смяна на съединител и карета.

Някои има наблюдения и/или опит, мнение по въпроса за марки и магазини.

Има една възможност от Англия ____155__паунда

SACHS или Valeo?

Закса не знам от къде да си го взема в България, то всички са официални представители ама на сайа на производителя ги няма като такива. Много страно....както и да е шегувам се... то такива официални за България са оксиморонни понятия.

 

Ако някой има опит и предложения, ще съм му много благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да потърсиш в Тech-co съединител, там питах за съединител за хонда 7-мица иказаха цена от 370лв, което не е лоша цена за качествен.Валео търсих за 7-мицата в други магазини дадоха цена от 270лв. без лагер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега от къде си купи шарнирите и на каква цена ако не е тайна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

Редактирано от Optimus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Купих ги от Тех-ко. Ама 4есно да ти кажа май май си плачат за проверка от НАП. Не искаха да ми дават касова бележка, а на сичкото отгоре стават раздразнителни когато попиташ.Цената мисля че бе около 46 лв./ бр.Но ако ожеж да траеш си попърси от Англия или някаде от вън, тука всичо е менте !Сега си търся съединител ЗАКС за хондичката ми,и.....От ЗАКС ми казаха че последният път (преди година) са доставили еджа 10 съединителя от тази марка и предимно на фирми които са официални вносителина нови автомобили.Но аз ще продължавам да търся!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее, ти нещо си се филмирал .. :) То от Тех- ко ако се олачеш, какво да кажем за другите .. :D Ти си сигурно първият в интернет пространството, дето се оплаква от тях и то преди да си монтирал шарнирите реши, че са ментета ..Качвай спокойно и не се притеснявай, стоката им е истинска и даже ако поискаш сертификат, хората го предоставят .. ;) Отделно за всяка част се пуска искане за получена стока и няма как да излезе от склада без касова бележка ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...