Jump to content
Танасико

Теч в багажника на Акорд

Recommended Posts

Здравейте колеги. Скоро смених сивика с акорд, 2000г. и съм много доволен от колата. Но забелязах, че когато вали или я мия в багажника влиза вода. По точно в десния ъгъл около стопа. Багажника не е крив уплътненията са здрави но си тече. Някой знае ли нещо? Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен, причината за теча в багажника беше в десния стоп (задна светлина). Демонтирах го и стандартно със силикон и проблема се реши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен, причината за теча в багажника беше в десния стоп (задна светлина). Демонтирах го и стандартно със силикон и проблема се реши.

Ок ще пробвам, и аз мисля, че нещо такова ще е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, аз също имам сящия проблем със сивика и вчера маи го реших. При мене бяха уплатненията, макар да бяха здрави просто бяха достатъчно изпекани и сплескани от стопа и си пускаха водица. Намерих си в един строителен магазин един лист изолация 4мм и си изрязах нови. Та сега чакам дъжда за да видя каква съм я сваршил. :)Знам също че някои ги правят от по дебел и мек балатом, но както казва колегата отгоре може и от някоя светлина да е. Успех с решението на проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го имах този проблем до вчера на моята кола,мислех,че е от какво ли не уплатнения,стопове,панти на багажника и т.н. и с минах навсякъде с силикон,но ефект никакъв.разглобих целия багажник от-до ефект никакъв докато вчера един приятел не ме посаветва да махна лайсната на таванът(тази за която се закрепят багажниците за таван) и под нея се показа една тънка пукнатина.Намазах я с полиеротанов силикон и сега съм най щастливия човек :D Незнам дали акорда ти е хеч или не,но те съветвам ако неможеш да разбереш ок къде точно е да разглобяваш всичко и да гледаш от каде идва а не като мен да мажеш на посоки и накрая да излезе от съвсем другаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

По-добрият вариянт е да се сложи болкит или да се вземе изолация на СТП(маха се фолиото).Слага се една ивица с дебелината на малкия пръст и формата на уплътнението на стопа и се стяга с гайките.Силикона е гаден, после няма сваляне.... :D

Редактирано от Staykov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен влизаше вода от антената на радиото. Под самия електрически механизъм има маркуч за оттичане на водата, който трябва да се изведе да се оттича навън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...