Jump to content
ilias

Честита титла Лудогорци!

Recommended Posts

Честита тила РАЗГРАД!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази тема не отива на добре ;) Честита титла на разград :) ама сега като кажа Тройчо да го д*ха и ще ме нападнат зурло притежателите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Симетлийски ще ореве пак съдията и бфс, то е ясно. Наистина Лудогорец заслужаваха титлата най-много, въпреки мача в Перник...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crazy foresters :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с кое точно са го заслужили ? Сега да не се видяхте вече в шампионската лига :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами с играта си, с кво друго да са заслужили ? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е каква игра колега , хайде стига..Това , че ЦСКА водят маса точки и в края не мога да ги задържат не прави тия къде за първи път стават шампиони по-добър отбор :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти явно си ги гледал само второто полувреме преди малко, и то след червения им картон. А ЦСКА-то водеха с 8 точки, защото им беше лесна програмата в началото. И също така водеха, защото Лудогорец загубиха 2-3 мача, в които реално трябваше да бият с 3 гола разлика...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това Ц(*ка спечели няколко мача , които хич не трябваше да вземе точки ... ама Тройчо вижда , че съдиите ощетяват само чорбата а никога не ги подкрепят ... Историята помни не само , че Ц(*ка не може да си задържи преднинаната, а и че винаги други са им виновни! За справка води на Левски със 7-точки на зимната пауза и накрая Левски е шампион 2 кръга преди края на първенството ... Жорката е прав , че имаха лесни мачове и когато директните им съперници играха по между си и губеха точки те биеха слабите. Да ама накрая трябваше и те да играят със силните и не спечелиха много от там ... Като изключим едно полягане на ловешкия чорбар, който сега пък ще остане без работа и ще си го приберат в Панчерево за вярната му служба и заслуги към клуба ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно заслужено си станаха шампиони . Скоро едва ли ще има толкова събрани амбицирани футболисти на едно място и то БГ в А група.Просто показаха на всички останали колко струват и какво представляват колкото и да им е болно на останалите отбори , за жалост това е реалноста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко играят е въпрос на гледна точка,а относно амбицирането с такъв спонсор имат доста амбиции:Dвсе пак като един фен на локомотив пд мога искренно да им честитя титлатачестито пичове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно ли се вълнувате от БГ футбол???Аз си мислех,че вече няма хора които да гледат даже и националния а то.....ти да видиш.Все съм си милил,че всичко е една пародия и корупция в този спорт........

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Дързост и Красота" ряпа да яде...в нашия шампионат сценаристите са много по добри :P:D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах мача и много се зарадвах, като забелязах по трибуните много малки деца. Това е начинът, а софийските грандове изгониха дечурлигите от стадионите с т.нар. "фенщина"

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, А стига бе. Лудогорец шампион- честито пичове.Шефа ми е цесекар- фанатик и ще го спукам от базик. Време беше да се разчупи бг футбола. п.п. Не гледам футбол. Казал съм, че ще прогледам футбол, когато бг отбор спечели Шампионса лига. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за милионерите, с едно уточнение пилците се броя на есен. Аз си мислех че ще има интересен сезон, а както винаги се оказа куц финал и кофти сценарии!П.П. Ивайло Петев към Стойчо Младенов: Какво е чувството да изгубиш титлата накрая?Стойчо Младенов към Ивайло Петев: А какво е чувството накрая да имаш само една титла?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...