Jump to content
Stretford

Относно обява за Accord 7-ма генерация дизел

Recommended Posts

Колеги,карам Акорд 6-та генерация,но съм решил да направя upgrade със 7-ма генерация само че дизел...Доста четох тук за въпросния дизелов Акорд,че досега съм карал и в момента карам бензинова кола,но реших да се "престраша" и да мина на дизел...Та,някой ако има информация или мнение за тази обява http://www.cars.bg/u671803 ще моля да сподели.Или някой колега от София,който е свободен,да скочи да я погледне и да си каже мнението,а пък аз после ще черпя! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,определено си се насочил към добра кола, но тази обява не е "Коректна".- отвън е фаза 1, отвътре са снимки на фаза2;- има пръскалки на фаровете, т.е. има фабричен ксенон, който е с автонивелиране. Отвътре има копче за ел. фарове;- отвън изглежда с ниво на оборудване "екзекютив", а салона и ЦД системата е от ниво "спорт", (такива не се слагат на "екзекютив")- снимките според мен не са от България.Има нещо гнило в тази обява, според мен не е реална.Внимавай! Ако ти дадат ВИН номера кажи да го проверим.Поздрави и успех в търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам , нещо не е наред с обявата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързите отговори. :rolleyes: Въобще няма и да се занимавам с тази обява...Ако някой може да предложи или да препоръча нещо качествено и най-вече реално,моля да пише тук.Акорд-а наистина е голяма мания и затова съм избрал само Акорд... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като се появят обявите дето ще ти хванат окото имай предвид, че дизеловия Акорд има няколко "скъпи" възможни кусури:- приплъзваш съединител;- шумяща ангренажна верига;- спукан испускателен колектор;Не искам да те притеснявам, даже напротив - досега отзивите са предимно и основно положителни.Ако харесаш някоя кажи, ще ти помогнем със каквото можем.Успех.

Редактирано от NikiG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките "отвътре" в цитираната обява не са от същия автомобил, защото са от фейслифтов акорд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...