Jump to content
ADH-Honda

Накрайници - предложение ?

Recommended Posts

Предстои ми смяна на накрайници (Сивик 5 хеч), затова питам каква марка да избера (кои са най-читави) ? 555 от евро 07, Sidem, Delphy ? Въобще има ли разлика в качеството или всички са еднакво "хубави" ?И още един въпрос - да сменя само тези които са за смяна или направо всичките накуп (в смисъл и двата вътрешни и двата външни) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

555 от евро 07 не стават изпитано,за другите не знам,по принцип оригинални само и ти е мирна главата ,от поръчките в Америка които се правят тук в форума и аз скоро ще сменям та и аз се чудя как да разбера точно кои са заминали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстои ми смяна на накрайници (Сивик 5 хеч), затова питам каква марка да избера (кои са най-читави) ? 555 от евро 07, Sidem, Delphy ? Въобще има ли разлика в качеството или всички са еднакво "хубави" ?

Всичките тези дето си изброил са еднакво "хубави" .. :) По добре дай още по 3-4 лв. отгоре и си вземи ТРВ Лукас .Ако намериш Лемфьордер още по добре ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LEMFORDER има ги в "АУТО ПЛЮС"....сменяй само тези които са разбити

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще проверя в понеделник в ауто+ имат ли лемфьордер (или както там се пише) за Сивик, какви пари и т.н.А някой да каже мнение за Нипартс накрайници от АутоХит ? Че ми дадоха за такива оферта, която е много съблазнителна (като цена), но дали са читави...Иначе, днес проверих - разбити са ми двата външни и един (ляв) вътрешен накрайник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз едно време копувах разни чести на нипарц за Маздата и бях доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да каже мнение за Нипартс накрайници от АутоХит ? Че ми дадоха за такива оферта, която е много съблазнителна (като цена), но дали са читави...

Нипартс е опаковъчна фирма и частите по окачването им са CTR и Twins .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T.е.? Ок ли са нипартсовите продукти или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се каже, че са ОК, но ако намериш Лемфьордер вземай него, въпреки високата цена, доволен ще останеш .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повдигам тази стара тема, за да не отварям нова при положение, че въпроса ми точно за кормилнен накрайник на Сивик 5ген хеч.Някой може ли да ми каже оригиналния размер на вътрешен кормилен накрайник?В сайта на autopower има такива на няколко фирми, но са с различни размери (от 175мм до 190мм).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

175мм , парт номера по Delphi TA1664.На 6-та е малко по-дълъг.

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Mkilla.Имаш една бира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... та и аз се чудя как да разбера точно кои са заминали.

Може да има и други начини, но за мен най-сигурният е на канал, без никакво повдигане на колата - хващаш с ръка всеки накрайник по отделно, а някой помощник чуква волана вляво-вдясно. Разбитият накрайник буквално ти хлопа в ръката, тръгналият все едно стърже леко, а здравият не се обажда изобщо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...