Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, Случая е следния. Търся си гърне за колата. От ВТИ, минах на такова от д16з6. Въпросният pipon4o87 ми се обади, че имал цяла перфектна генерация, само без началния фланец, стокова. Договорихме се за 100 кинта/оценявам качествените и оригинални неща/. Изпрати ми снимки- всичко точно. Получих си смс-а , че ми е дошла пратката с №99077788 при куриерите на 20,04,2012г. Отивам аз, плащам си доставката/17кинта/ и почвам да я гледам. Средното гърне, при шева имаше 3-4 см цепка и ламарината изгоряла. Това в средата на гърнето. Задното беше по-добре, но пък дрънчеше...Отказах я, и се опитах му се обадя 2 пъти неуспешно. Казах си, ясно. После обаче той ме набра. Казах му кое и как, а той ми заявява, че никога не са му дрънчали гърнетата. Разбрахме се като си вземе пратката да ми прати парите за доставката. Не съм длъжен да му плащам за боклуците и не съм гошковец да се вътря с пари. Сега видях, че си я е взел на 23,04,2012г. Ходих по друга работа до офиса на куриерите и видях, че нямам запис с пари... Не съм за 17лв., но да ме правят на глупак е гадно.Като координати за него знам следното:Калин Грапьов, гр. Мездра, тел: 0886-52-09-41. Адрес не е оставял.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мога да кажа , че с мен беше много коректен пича, взех си изпускател от него, всичко по него беше както ми го беше описал по телефона, дори ми го докара до нас, за да не плащам доставка и беше много добронамеренПубликувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е така. При мен дискусията се разви на едно друго място и той се опита да ме изкара, че не знам какво купувам и че ако искам да е като ново да си го купя такова и че съм билл с големите претенций и т.н. А аз не искам да е ново, защото трябва да има"режеш, мериш, ковеш и утре-от същото" :D Оправданието му е, че въпросната генерация не му била на табела, но той ме офертира по обява в раздел "купувам", съответно не съм длъжен да му гледам обявите!!! Стигна се до там, че след като му пожелах да си купи свещи с тия пари/ още един път ти го пожелавам най- искрено!!! / тази нощ той имаше наглостта да ми се обади в 2:11ч и да почне да ме псува. Е това ако е коректен човек, обявен несправедливо- аз съм трамвай.

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....а някои цял живот гърне си търсят....

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D точно така беше ! но поне не пиши глупости защото ме нервираш и как няма да ти званна след твойте детски исказвания и клетви :D .
  • Нагоре 3
  • Надолу 13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не му се обади в 3.00ч.Като си сгафил, свиваш ушите и мишкуваш!!! ;) Аман!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D точно така беше ! но поне не пиши глупости защото ме нервираш и как няма да ти званна след твойте детски исказвания и клетви :D .

ъъъ Значи колегата е виновен , че е написал как си го прееб@л ? Мишок
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....а някои цял живот гърне си търсят....

Дано успея да го намеря някой ден. Случая тук е коренно различен. На теб ти се извиних официално, до колкото си спомням. :cool:

:D точно така беше ! но поне не пиши глупости защото ме нервираш и как няма да ти званна след твойте детски исказвания и клетви :D .

Изобщо не съм дете. Клетвата ми е съвсем искрена и откровенна.Писна ми от тарикати на дребно и измекярчета. Аман вече. От такива като теб ми идва да си изтрия регистрацията във форума и да си купя голф 3ка. Жалко, че уважам себе си. Бъди жив и здрав...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да се плашиш, който търси намира. Спокойствие се изисква.. и търпение.Са да не си помислиш пак , че се заяждам.

Редактирано от frisko
  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, няма. Просто сега си търся гърне 2ра ръка по 2 причини:1вата е, че са по-качествени от турските.2рата е, че не искам да режа тръбата и да преправям заради щангата някое чисто ново Виеско или Валкер, което е 120++ лв. и да му губя гаранцията. Не ми трябва просто гърне. Както и да е, Фриско, кажи кога ще ударим по бира или по каса бира. Освен за извинение, защото можем или поне ще се опитаме :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато кажеш, бира има. Онуй шумното още ми е в багажника ако ти върши работа. Не та знам ко ша праиш.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте ми съвет за тоя същия pipon4o87 защото съм говорил с него за една скоростна кутия за д15з6 ВТЕК-Е ? да му я поръчвам ли или мислите ,че ще се набутам ?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли човек...Аз лично повече от него не бух си купил и отработено масло :ph34r:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тази седмица ще поръчвам от него предна стабилизираща щанга + носачите да видим какво ще стане.Дали колегата ще е коректен или и аз ще се опаря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От хората , с които съм имал вземане даване откъм покупки , той беше най-точен, въпреки критиките на други хора не бих се поколебал да си взема нещо от него, защото аз лично не видях нищо лошо и некоректно в него.Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, преди малко пристигнаха поръчаните части от въпросния колега. Видях че колегата продава долни предни носачи заедно със стабилизиращата щанга за 6-та хеч и към тях си поръчах и охлюва за клаксона който е за ниските тонове. Всичко е при мен и всичко изглежда здраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко излязох от сервиза сложихме носачите и стабилизиращата щанга, всичко си заспа на мястото, частите бяха без кривини. Колегата ми спомена че биалетките са за смяна и да няма после недоразумения, оказа се само че едната е за смяна и другата седмица ще си я поръчам и ще я сменя. Като излязох от сервиза и направих един тестдрайв на колата в завоите и да си призная не очаквах чак толкова голяма промяна, в покожителна посока разбира се. Аз съм доволен и за мен колегата си е коректен.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свестен и коректен, помолих го да отида при него на място да си свалям Cruise contol-а, съгласи се, помогна ми, абе общо взето пефектно. Тва негативно писаното в по-горните постове дори не се доближава до истината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно, след 4 години умряла тема... дано не те е накарал да пишеш в темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много далеч от това само мога да ти кажа. Просто исках и аз да оставя едно мнение щото тая гняс по-нагоре направо ме подразни, особено когато няма общо, супер точен  си е. А ти, покупка от него направи или само така да има лява и дясна страна? ( не се заяждам, ако си купил кажи, ако ли не - ??? защо коментираш?)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте сега. Това че някой е бил коректен в дадена ситуация, не значи че е супер точен и т.н Обаче е достатъчно само веднъж да подведе някого и вече да не е толкоз точен. Аз продавам n  на брой части. Повечето са читави и няма как да метна някой, защото те са си ОК. Обаче има една малка част от тях, които са скрап и аз ги набутвам на двама трима. Това прави ли ме коректен, че 80% са доволни ( щото частите са си читави ща неща), а други 20% не са, защото са попаднали на гадните части, които се мъча да пробутам? Един е  достатъчен да е опарен, за да се твърди, че някой е некоректен. Коректният човек, постъпва винаги добросъвестно. А това за псуването по нощите... какво да го коментираме, отивам и му натрисам камбаната, атемите по форумите, чак след това, че да се знае.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...