Jump to content
Al Capone

Комплект стъкла за сивик седан 5-та генерация

Recommended Posts

Та общо взето това е, което пише в заглавието. Подарявам 4-те стъкла от вратите на седана. Както и двата вътрешни стопа които са на капака на багажника стоповете имат забележки, също така имам и една дистрибуторна капачка от делко за D15B3, която обаче мисля че става за всички D серии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та общо взето това е, което пише в заглавието. Подарявам 4-те стъкла от вратите на седана. Както и двата вътрешни стопа които са на капака на багажника стоповете имат забележки, също така имам и една дистрибуторна капачка от делко за D15B3, която обаче мисля че става за всички D серии.

дистрибуторната капачка има ли я?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та общо взето това е, което пише в заглавието. Подарявам 4-те стъкла от вратите на седана. Както и двата вътрешни стопа които са на капака на багажника стоповете имат забележки, също така имам и една дистрибуторна капачка от делко за D15B3, която обаче мисля че става за всички D серии.

стъклата налични ли са ти все още ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та общо взето това е, което пише в заглавието. Подарявам 4-те стъкла от вратите на седана. Както и двата вътрешни стопа които са на капака на багажника стоповете имат забележки, също така имам и една дистрибуторна капачка от делко за D15B3, която обаче мисля че става за всички D серии.

Колега седи ли ти шоферското стъкло? А да нямаш случайно и дръжката отвътре за 5та седан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...