Jump to content
Al Capone

Месечна среща - София

Recommended Posts

Часът и мястото на срещата са отдавна известни. Само да не забравите че сменяваме часа в събота срещу неделя и ще спим един час по-малко! До неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Неделя има Калояново, ако искаме да има някаква посещаемост, срещата трябва да е след 17:00, да не кажа 18:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E кой пък ще се вдигне от София до Калояново за един ден? За мен е без значение. Ще направя всичко възможно, за да дойда.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чух и за калояново, но няма да мога да бъда нито там, нито на Хонда срещата.. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер,колеги!Извинявам се сигурно за глупавия въпрос,но .. приемате ли нови членове да дойдат на сбирката.Имам желание да дойда,да се запознаем, да поговорим за любимата марка.Остава ли часа за 13.00 в Неделя на Булгарплод?Акорд F20b6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер,колеги!Извинявам се сигурно за глупавия въпрос,но .. приемате ли нови членове да дойдат на сбирката.Имам желание да дойда,да се запознаем, да поговорим за любимата марка.Остава ли часа за 13.00 в Неделя на Булгарплод?Акорд F20b6

Всеки е добре дошъл. Аз съм там задължително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще успея да дойда на 100%.Идвайте повече, за да е по-весело. Има много хора които се скатават последните няколко пъти, така че тази неделя трябва да се отсрамят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Калояново ще има 15+ Хонди на пистата. Мисля, че ще се получи една "мини" среща там :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да извадя бялата машина да я разтъпча малко,че цяла зима си стоя на топло и ще дойда на Булгара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна среща. Скромна но от сърце. :)По-късно ще кача и видео.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща се получи и с 10 коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я бяхме направили в 18:00 щеше да има още 4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно сме благодарни на феновете, които дойдоха до пистата и ни подкрепиха! Дано не сме ги разочаровали с объркването на настройките по колата и даване на по-слабо време дори и от квалификациите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна среща. Скромна но от сърце. :)По-късно ще кача и видео.Поздрави!

Какво стана, ще има ли снимки и видео? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни бях зает. Ще се постарая утре да кача видеото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето от мен малко снимки, скромно и с телефона но толкоз:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Десет коли ама среща си стана :P

клипчетата ще го докажат по добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале колко малко коли преди какви срещи ставаха уникални

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много от "старите" вече не идват, не знам поради каква причина?!...Свалих видеото, днес ще го пообработя и ще го кача.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някои снима с професионален апарат.Нека бъде така любезен да качи снимките.Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо благодарности на Радо - paRADOx за видеото което е спретнал , имам още клипове и въпросните снимки с "професионален" фотоапарат :) , но незнам как да ги кача на страницата ... Ще се помъча днес да видим дали ще успея :) поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като нямам право да качвам снимки , както и куп друго работи , ще дам линк към албума за снимките :blink:http://imageshack.us/photo/my-images/641/dsc0003tj.jpg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е яко,но линка на Филип нещо ми отваря само една снимка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах време да обработя клипчето по-добре, затова го нахвърлях набързо. Радвам се че ви харесва. Ако знаех че Филип има и други клипове, щях да ги добавя във видеото. пп: Има опция за разглеждане на снимките към линка който Филип е качил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките и клипчето наистина е много хубаво.Евала на фотографите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е яко,но линка на Филип нещо ми отваря само една снимка.

Не е само една като отвориш линка , в дясно има копчета за следваща и предишна снимка и можеш да ги разгледаш , не са много но не са лоши ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много от "старите" вече не идват, не знам поради каква причина?!...

Радо, поради същите причини поради които спряха и да пишат във форума!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, много ме е яд, че нещата не са като едно време. Някак по-сплотени бяхме. Напоследък само разправии между съфорумци, породени от безумни спорове.....

Ще ми се дистанцията да бъде стопена!

Горещо приканвам всички от "едно време" да се завърнат.

Месечната среща е нещо като мини национална среща. Не знам дали само аз така я възприемам, но......се надявам да не съм единствен. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога е сладващата среща, имам желание да се включа?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога е сладващата среща, имам желание да се включа?!

Месечните срещи са всяка последна неделя от месеца,сега се пада на 29 април!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какво да ви кажа.Аз не съм от най-старите,не съм и новак във форума.(въпреки,че може би съм един от първите фенове на марката след комунизма...все пак 92 година не са били много хондите у нас :Д),но мога да кажа че според мен срещите могат да са някак си по-либерални.Напоследък оставам с усещането,че ако не караш турбинирана вти-ка някак си все едно си втора класа.Не знам защо винаги опира въпроса до бързина и състезания и т.н...По въпроса с бързината мога да кажа,че скоро имах изключителното удоволствие да се повозя на една японска кола,която беше наистина бърза,понеже ми трябваше някакво време да се осъзная къде се намирам,след като слезнах...та мога да кажа,че нашите коли не са бързи,колкото и да са тунинговани и може би не е това целта на мероприятието.За мен е важен духа на една марка и приятелствата,които се случват покрай тези срещи.Не е важно дали идваш с ВТИ,Д13,скутерче хонда или дори пеша с тениска хонда...важно е да сме единни и да бъдем приятели преди всичко.Нали за това се събираме да обменим опит,знание и да се забавляваме :) Надявам се никой да не се е обидил или нещо подобно.Просто споделям мнение.Уважавам всички и намерих тук доста добри приятели и готини хора.Безаварийни на всички и дано другия път да сме повече :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление на 29-ти аз ще съм в чижбина, ще се включа може би другия вторник на Еко-то.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какво да ви кажа.Аз не съм от най-старите,не съм и новак във форума.(въпреки,че може би съм един от първите фенове на марката след комунизма...все пак 92 година не са били много хондите у нас :Д),но мога да кажа че според мен срещите могат да са някак си по-либерални.Напоследък оставам с усещането,че ако не караш турбинирана вти-ка някак си все едно си втора класа.Не знам защо винаги опира въпроса до бързина и състезания и т.н...По въпроса с бързината мога да кажа,че скоро имах изключителното удоволствие да се повозя на една японска кола,която беше наистина бърза,понеже ми трябваше някакво време да се осъзная къде се намирам,след като слезнах...та мога да кажа,че нашите коли не са бързи,колкото и да са тунинговани и може би не е това целта на мероприятието.За мен е важен духа на една марка и приятелствата,които се случват покрай тези срещи.Не е важно дали идваш с ВТИ,Д13,скутерче хонда или дори пеша с тениска хонда...важно е да сме единни и да бъдем приятели преди всичко.Нали за това се събираме да обменим опит,знание и да се забавляваме :) Надявам се никой да не се е обидил или нещо подобно.Просто споделям мнение.Уважавам всички и намерих тук доста добри приятели и готини хора.Безаварийни на всички и дано другия път да сме повече :)

 

Жорка, напълно те подкрепям Публикувано изображение Колите са си коли, срещата с приятели не може да се замени никога Публикувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готините срещи са с гонки ахха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие найстина ли смятате ,че хонда тунингована до 300-400кс е бърза кола и олекотена 100кг в огромна грешка сте съжалявам че трябва да го прочетете

  • Нагоре 2
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не според мен, црх висок колкото танк на газ и зимни гуми е истински бърза хонда :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...