Jump to content
BaPHa

Клубни тениски или шапки?

Recommended Posts

Добър вечер на всички нов съм в форума ви искам да попитам дали имате тук от форума човек който прави клубни тениски или шапки и ако има каква им е ценичката че из форума не можах да намеря темичка където има и има ли изобщо :) ако има разяснете малко моля :) .. Поздрави на всички :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година правим тениски за националната среща, за сега шапки не сме правили, когато започне кампанията за тениските за националната ще можеш да си поръчаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A kaква им е цената дайте някакво инфо ако може ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти кажа каква беше цената миналата година, за съжаление не мога да гарантирам че тази ще е същата. За това изчакай малко и ще видят всички и цената и дизайна на тениските.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не ти се чака до НС може да се обърнеш към Колегата ако той е правил тениските за миналата значи съм доволен, и мисля по нататък да му поръчам индивидуална поръчка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не ти се чака до НС може да се обърнеш към Колегата ако той е правил тениските за миналата значи съм доволен, и мисля по нататък да му поръчам индивидуална поръчка. :)

Колега, линка не е активен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се сдобия с една тениска, мисля че трябва да има постоянно в продажба фенски артикули...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата някъде изчезна, дали е изтрита или преместена представа нямам, но беше актина вчера :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно колегата не си е плати за темата и затова е скрита или изтрита. Все пак той е търговец. :)П.С. В по горния си пост леко се явява като реклама, ако е така нека да ме коригира някой, че не мога вече. Поздрави :)

Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се сдобия с една тениска, мисля че трябва да има постоянно в продажба фенски артикули...

И аз съм на това мнение.То имаше по едно време ама и аз не мога да намеря темата от известно време насам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен попринцип не ми е проблем да направя, стига някой да ми даде дизайна на тениската.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , надяваме се скоро време да имаме потенциала да предоставим клубни артикули , като там непременно ще има и тениски ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...