Jump to content
Neyqzvimiq

Премахване на фолио от джанти

Recommended Posts

Колеги здравейте, захванах се да полирам бордовете на джантите ми,но ударих на камък :( . По джантите има някакво фолио,което опитах по всевъзможни начини да махна и бяха безуспешни всичките. Моля,ако някой се е сблъсквал с подобно нещо да помогне. Благодаря Ви.http://www.prikachi....53/4481353V.jpg ЕТО за какво става въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съвсем сигурен , но "фолиото" , което визираш най-вероятно е старият защитен слой от двукомпонентен лак. Маха се с нагряване / пистолет за горещ въздух /, след това на пясъкоструйка , полира се и отново се лакира . Едва ли ще се получи само със частично ново лакиране на наранените места ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Никаква пясъкоструйкам, повърхноста става много грапава и ще се изнервиш много докато я изравниш, използвай химия за сваляне на боя и лака ще се надигне, от там нататък процедурата сигурно я знаеш.

Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Paint Remover на Боди.Маха се много бързо с него.След това голямото търкане ;) УспехИ това не е фолио,а е лак

Редактирано от Ивайло Йовчев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм със същите джанти пиши и снимаи като завършиш процедурата,защо и аз искам да освежа моите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвай Боди 700.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би това да е никел и отдолу меден слой? Не се вижда хубаво на снимките, но на мен така ми изглежда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря Ви на всички , тъкмо започнах да търкам джантите и ми се обадиха да ги купят и ъви заминаха си. Но вече ще знам какво трябва да направа на следващите .. ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...