Jump to content
ivopol82

Моля за мнение и съвет относно този Сивик!

Recommended Posts

Здравейте колеги насочил съм се отново към Хонда Сивик, но съм се спрял на по-новите като тази: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11330078326792834&f1=details Моля за Вашето мнение относно сполучливостта на това поколение Сивик, както и каквато и да е информация относно тях, благодаря Ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седма генерация, европейски ван, окачването не е същото като на Хонда... и не ми харесва.Лично мнение! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък дизела е с абсурдния мотор на Исузу същия като на Опел Астра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седма генерация, европейски ван, окачването не е същото като на Хонда... и не ми харесва.Лично мнение! ;)

:D то пък щото на 8ген европейски Сивик е като на Хонда нали :D Сега по темата, колата изглежда добре, но мисля, че се сещаш че километрите на таблото не са реални

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, този Сивик е дизел, но има доста неща, които ще са ти от полза, погледни темичката! Поздрави и да се похвалиш! ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44905

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел ли? Къде видя дизел. Двигателя е 1.6 втек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо не, бензинов е със сигурност 100%. Километрите също мисля, че не са истински. Окачването е здраво. Обаче тези гуми (пластмаси черните) отстрани на вратите, трябва да има оригинално и на задната броня. Ако си решил твърдо да е тази, огледай добре за удар отзад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраво е окачването, но няма място за сравнение с предишните генерации. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък дизела е с абсурдния мотор на Исузу същия като на Опел Астра.

Защо да е абсурден колега?Онзи ден пътувах до София и ми даваше разход 4.1-4.2л/100км, дори в един период ми беше изписало 3.7 с 80км/ч на 5-та.Много прилично върви при това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, колата е произведена в Англия. Карам такава от 9 месеца и като цяло съм доволен.Най-ниския разход на бензин ми беше на магистрала 5.8 л./100км. при не повече от 120км/h. При покупката обърни внимание на рейката.Части и консумативи се намират във всеки магазин, а има и доста такива коли в моргите.Като цени не са страшни(изключвам официалното представителство).По-големия проблем са качествени майстори,търси препоръчани сервизи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...