Jump to content
Mitrovich

Japanese Car Festival 2012

Recommended Posts

Ето един човек който започва да организира от рано... е това ми харесва. Евала !!! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая година ще направя всичко възможно да ида, ако не като участник, то поне като зрител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се регламентът да ми позволи да отида като участник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено се надявам поне тази година да има техническа инспекция за автомобилите преди старта, че ако няма се губи смисъла от разделението на класове. Че миналата година никой не ми погледна под капака с какъв двигател участвах в малкия клас. Всичко ми беше изрядно просто ми направи лошо впечатление това. Поздрави и ще се видим на пистата.

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено се надявам поне тази година да има техническа инспекция за автомобилите преди старта, че ако няма се губи смисъла от разделението на класове. Че миналата година никой не ми погледна под капака с какъв двигател участвах в малкия клас. Всичко ми беше изрядно просто ми направи лошо впечатление това. Поздрави и ще се видим на пистата.

Адски си прав, ще се постарая това да бъде изчистено тази година, затова е важно всеки да си казва какво не му е харесало и до колкото е възможно да се премахват неприятните емоции предизвикани от организацията. Трябва да намеря достатъчно компетентни доброволци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса ,че е само един път в годината:D направи то поне два,та да счупим колите от каране.А и дано тази година има машина за смяна на гуми на пистата,че с онова компресорче голям зор :D Живот и здраве,и ако са здрави до тогава каляските,сме там !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм забравил емоциите от миналата година. Вече нямам търпение да стъпя отново на пистата. Надъхан съм тази година да постигна още по-добри резултати (и място на почетната стълбичка), и то в най-трудния клас (до 1.6 атмосферен).Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е добра новина и хубаво че е от рано ама малко повече инфо за това писта "Дракон" край Калояново? В коя част на страната за непросветените е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Още ми държи влага от миналата година, ще се видим на пистата!

Поздрави от Русе!

Редактирано от BLEIN MONO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Че миналата година никой не ми погледна под капака с какъв двигател участвах в малкия клас."Някъде четох, че ако някой се усъмни относно кубатурата, тя се мери на място, иначе не."Не ми хареса ,че е само един път в годината"Не е само 1 път, има поне 5-6 трак дни и събития като италианско преследване, спийд челиндж и тн.

В коя част на страната за непросветените е?

Като приближиш се вижда пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос - Ще могат ли да участват тежко модифицирани автомобили?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класовете са по кубатура, а не по модификация, така че може би 99% са модифицирани, кой леко, кой тежко.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос - Ще могат ли да участват тежко модифицирани автомобили?

да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много добре знам,че има Италиански,и свободни карания ;) но на никое от тях нямаш два дена каране колкото можеш,без ограничение.

Спирам да пълня темата на колегата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To и на джап феста няма 2 дни свободно...Иначе къде е линка към сайта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така ще е по добре за всички учасници и мисля че ще има повече адреналин за някои като мене които това ще им е първото състезание!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искренно се надявам да отида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, обърнете внимание, че дата е променена 8-9 септември. По този начин избягваме от застъпването на датата с други мероприятия, включително и IRC-то в Сливен и работния ден в събота 29-ти.Моля модераторите да променят първото мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре да го знаем, за да си предвидим времето за доработки по колите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs1:

Имам идея да започнем с една празна обиколка още първия ден, за да отдадем заслужената почит към Симо, защото именно Japfest-а му беше едно от последните състезания.На което се представи за пореден път класно.В подробности няма да навлизам Mitrovich е наясно с всичко и ако прецени тази идея ще стане факт !Нека не забравяме хората, които даваха всичко от себе си, за да можем ние зрителите да бъдем доволни !RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тва се чудя още от преди нова година, как да го направя, и дали цялото мероприятие да не е в негова памет. Обмислям различни варианти, да видим на какво ще се спра. Затова и още не съм пуснал повече инфо около феста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, още по-добре ще е цялото мероприятие да е в негова памет, заслужава го !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на Всички :) Аз от скоро си взех Хонда Акорд 4 и се надявам тази година за пръв път да посетя Хонда събора :) Надявам се да се запозная с нови готини хора и да си изкарам Супер Яко :) Пожелавам Успех в организирането и да сме живи и здрави да се съберем и запознаем на писта Дракон тази година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя е грешката :) Фестивал на Японските Автомобили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам и затова ще попитам .Ще има ли и ако да ,кога ще се състой националният събор на HONDA 2012 ???Разгледах темата "Срещи и мероприятия" но не намерих информация :)Благодаря Предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, бъркате сериозно Japan Fest-а с Националната Хонда сбирка.

На Japan Fest-а се събират всички видове японски коли, и се организира от скоро от колегата Mitrovich.

(Миналата година си изкарахме страхотно там :) )

А Националният Хонда Събор е съвсем друга бира: там се събираме САМО Хондисти и е нещо страшно Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Обикновено датата за националната се съобщава месец по-рано, и...просто трябва да видите какви колони от Хонди се заформят :P

A за пиене и ядене...не вярвам от някой друг форум да ни бият там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам календара Националната на Xонда е обявена за 4 август, a Japfesta си е съвсем отделно мероприятие, което е месец по-късно 8-9 септември

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се забавих поради ангажимента ми с друго мероприятие. Съвсем скоро ще имаме и изготвена програма, съгласувана с управата на пистата.Някои от промените са, че тази година ще се добави и клас до 1,3

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли някаква форма за записване,ориентировъчно да се види кой се е записал да раздава газ :D Заплащането на таксата пак ли ще е на място ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година сайт за записване няма, както и няма да има награждаване в събота. Целта е с тези и още няколко икономии, да се опитаме да отделим, макар и малка сума за награден фонд. Таксите пак ще се плащат на място, защото така или иначе ще трябва да се попълват и документи на място, както миналата година. Ако някои иска може да ми пише на лични че ще участва и ще направя предварителен информативен списък.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За записване и новиниhttp://japanesecarfestival2012.alle.bg/

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редуцираме цените за участие, като промяната е:-Таксата от 50лв. за участник за двата дни е намалена на 30лв.-Съботната такса от 30 лв. се зачита за такса за участие на целия фестивал

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...