Jump to content
krasolin

honda cr-v 2008

Recommended Posts

Колеги нов съм във форума карам хр-в 1999год. Имам я от три години и съм много доволен, но мим следното запитване към вас. Появи ми се възможност да закупя ср-в 2008 г. дизел на 97548к. Колата се намира в Испания и най интересното, продават ми я за 7200 евро след пазарлък по интернет. Какво ме притеснява- виждам че във България същите струват двойно. По описанието на колата и по снимките колата е най високото ниво на оборудване с кожа навигация и т. н. Вече си пишем на няколко пъти с продавача, прати ми още снимки на колата и иска да ми я праща в България през Русия с компания която ще ми я докара, като ми иска адрес в града и телефон. Това ми се вижда още по странно,принципно знам, че трябва някой да отиде да я види и евентуално тогава да я купи. Какво ще ме посъветвате да направя, такава кола си струва от всякъде още повече на тази цена.

Редактирано от krasolin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е къде е Испания отскочи до там всеки ден има Автобуси, виж си колата и ако ти хареса да ти я пращат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно, ще гризнеш дръвчето!Схеми, схеми, и пак схеми за измама! Безплатен съвет: ОКО да види,РЪКА да пипне! Въпроси: смяташ ли ,че само ти си видял тази обява, а местните испанци не?Дали те не са се пазарили, или са по-прости от нас?Ако колата я има и е наред всичко/документално,технически и т.н........../за тази цена защо не е купена? Може да си зададеш и много други въпроси, но ти решаваш. Накрая---докато има БАЛЪЦИ, ще има и ТАРИКАТИ---и дано ти не си от първите.Въпреки всичко ти желая успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не бих купил кола само по снимка,а па колата да излиза от ЕС и после да се внася от Русия.... :blink: :blink: :blink:...май верно има нещо измам-кериз........ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има нещо гнило

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Испания колите са скъпи, ако продавача е българин или руснак колата е крадена.Това е истината знам от опит, бях 6 години там.:cool: п.п.потарси този саит и виж актуалните цени : compra venta.com

Редактирано от bili

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... в Испания и най интересното, продават ми я за 7200 евро след пазарлък по интернет.

Колега, това е измама, няма да видиш кола, а парите ти ще изгорят.Има пазарна цена, следвай я и никога пари напред, никога!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пиша отново, този който продава колата каза че мога да отида до Испания да я видя, но не била платена някаква скъпа застраховка и ако я харесам не мога да я прибера на ход, а ще трябва да я докарат на автовоз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пиша отново, този който продава колата каза че мога да отида до Испания да я видя, но не била платени някакви временните номера и не можела да се докара на ход, а само с автовоз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти направо си ИЗГОРЯЛ!!! Няма такова животно "скъпа застраховка" заради която да не можеш да я докараш на собствен ход ,а на автовоз. Най много ако я вземеш да се окаже че трябва да и платиш / я ДДС,я мито,я акциз, я нещо друго/ та ще ти се върже като нова от Бултрако! Мой познат така се натресе с една японска кола,която му докараха от Германия,/евтино за около 6000 евро на 3 год-кукла./че като отиде да ярегистрира му обявиха че трябва да плаща към 300000лв. Още не я регистрирал/1.5г./ но твоя работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточнение:Днес говорих с човека ,та колата когато му я докараха беше на 1г. и по закон трябвало да и плати ДДС.Той не знаел тази подробност и отказвал да го плати,обаче му се трупали лихви ,та за момента колата му е стъпнала общо около 30000лв.Не го разпитвах повече защото му е болна тема ,но го споделям само за информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...