Jump to content
Shorty

Джак Ръсел териер

Recommended Posts

Здравейте колеги, от известно време с моята приятелка си търсим такова малко кученце.Ако някой от вас има такова куче или разполага с информация, къде в Пловдив или региона можем да намерим такава душичка, моля за съдействие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нета изобилства от обяви, цъкаш и намираш.Ама това животно ще ви подлуди.Скача, беснее и играе 25 от възможни 24 часа :lol::P:bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря колеги, но по цял ден следим обявите и не сме намерили до сега подходящото, не искам куче от някой развъдник или зоомагазин, по скоро искам да се свържа с някой който има такова куче и чака малки или скоро мисли да запложда своето и да си взема лично от него.От обявите до сега забелязах, че най-скъпо се продават в Пловдив, а и са много малко обявите от моя регион, пък не ми се бие път да другия край на България за куче с неясен произход.Та да уточня търся колега с такова куче или да ми препоръчате ваши познати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!Ето ти малко обяви, ако не си ги проверил, на търсената от теб порода куче. http://prodavalnik.com/listing/index.php?&keyword=%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BA+%D1%80%D1%8A%D1%81%D0%B5%D0%BB&category=&region=&user= :) Успех с намирането на подходящият красавец. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега, но тези обяви всеки ден ги гледаме ето ако на някой му е интересно какво ми се случи тези дни, може да прочете http://forum.dog.bg/topic/5750-%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BA-%D1%80%D1%8A%D1%81%D0%B5%D0%BB-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B5%D1%80/page__st__4280 поста ми е от Г-н Белев!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега! Дано има повече хора като теб! :) И съдейки по последният пост в темата, май се уреди с кученце. :) Ако не си го видял прегледай 216-та страница. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че намерихме нашето кученце, само че е още много малък, едва на 18 дена,надявам се след около две седмици да е вече при нас и обещавам да постна снимки.Благодаря на всички отзовали се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти да имате много весели моменти заедно, много луди са тези териери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето го малкия разбойник Rush от днес най-после е у дома.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за хубавеца! А забравих: честито и на ламината.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сега зора е да го научим да си пишка на памперса, ама ще свикне предполагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После зорът ще е да го отучите да ходи на памперса :D Иначе честито, много да ви радва : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е сладко, да ви е честито!Онзи ден на седмична имаше една такава бандитка, играеше си с една пръчка...нямат умора тия зверчета, дупе да ви е яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го в действие, а само на 34 дена тук

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Супер да ви е Живо и Здраво и мноого мнооого да ви радва! :rolleyes:

ПС И на мен ми е голяма мечта,
но съм в апартамент а те там не виреят или трябва да е минимум по 4 часа на вън :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...