Jump to content
Prelude98

Буфери за амортисьори

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Съвсем случайно попаднах на това: My linkТа въпроса ми е какво мислите, възможно ли е това, което обещават: по-добър комфорт на возене, по-голяма стабилност и по-дълъг живот на амортисьорите. Цената е приемлива за обещанията, които дават, но незнам доколко може да им се вярва и дали не е поредния кьор фишек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене тези буфери са за по малък ход на амортесьора и ако са меки прожиите стават малко по твърди, аз така си мисля а до колко е така нз, едно време бащами копуваше такива подобни за ладата, като е товари да не кляка много на долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това като го гледам върши същата работа като тампоните от "Ем комплект 33 ", които Don Enco до колкото знам сложи на акорда. Онези са по 2 или 4 кинта броя и се слагат по 2 на пружина на 180 градуса . Ставала по- добра возията и стягали окачването. Така и забравям да мина през магазина им и да попитам кое и как... Онези приличат на тампон за ауспух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както снижих окачването на Прелюда и сложих 17-ки с ЕТ40 /малко повече изнесени навън от допустимото/ при влизане в неравности с по-висока скорост задните ми гуми опират леко в калниците. Не е болка за умиране и се случва рядко, но ме дразни. Това което искам е евентуално да спре това опиране. Може би ще говоря с тези от магазина, но отсега знам какво ще ми кажат и затова събирам и други мнения :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава глупост няма да ти трябва. Смени си шок-тампоните и няма да ти опира в калниците.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...