Jump to content
Vasilen_Civic_DOHC

Сдобих се с Хонда!

Recommended Posts

От 5-6 дни се каня да пиша тук. Сдобих се с нова хондичка, която този път наистина усетих като "моята кола". Докато си седях пред компютъра видях обява за пълен достъп, викам си "ще пусна един смс, да видим как изглежда". Гледах колата, звъннах на човека,реших да ходя да я гледам.Отидохме в София и я търсех из паркинга на Технополис в Люлин. И изведнъж гледам едно малко EG5 паркирано там. Още като я видях, май вече знаех, че ще спи довечера у нас. Поразгледах покарах, мамка му имаше кусури ама продължаваше да ми харесва. Включих трета..."хрррр" (знаех за проблема, но не мислех, че е толкова зле). Вътре купето, пълен мърляк, имаше кафе, масло и хиляди други съставки. ;д Накрая казах на момчето, че ще пуша една цигара и ще му кажа какво решавам. Дръпнах два- три пъти хвърлих цигарата и реших да се прибера с нова кола. Ето и какво си купих всъщност. Разбрах, че колата е била форумен член и подобаващо я върнахме обратно... да, вече е време да кажа каква е:lol:. Хондата е ЕГ5 с Б16А1, черна, а купето е от малкия в-тек. Имала е удар отзад... друго не се сещам за момента. Ако някой си я познае да се обади. :lol: Има кусури горката, не е най-хубавата, нито най-впечатляващата, нито най-бързата, но е моята! И на мен ми харесва. Снимки ще има в скоро време, че сега правим основно почистване на интериора.... много голям мърляк горкият. :honda:Вече е време за смяна на никнейма, да махнем "S"-то . :lol:

Редактирано от Vasilen_Civic_DOHC
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш! Чакаме снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийни км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Васи, много безавариини с новата багачка и повече удоволствие от шофирането!Пусни няколко снимки всепак да я видим какво е що е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа колата е на колегата kiko. Много мераклийски я прави. Не знам какво е останало по нея от състоянието в което я продаде. Иначе колата няма удар от зад, а откъсна моста на една навара с предна лява гума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега!Много се радвам,че колата ми е отново при грижлив собственик,а не при мародери като предишните и притежатели.Търгашите малко са те послъгали за удара отзад,не знам кое как са го замаскирали,но моят съвет е да си намериш читаво купе и да прехвърлиш всичко в негоМотора беше ребилднат с истински части разработка до 2000 км и т.н.но от 29.09.2010г. не се знае какво са му причинили мърлячитеСИВИЧЕТО

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш колега;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито с много здраве да си я караш и безаварийно безброи километри ! :hondarulez: Няма по-хубаво нещо от това да сбъднеш мечтата си! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитка и много безаварийни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички за пожеланията. Ето и обещаните снимки.

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

И една по- студена снимка. :D

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз снимки във ФБ видях, заприлича ми на 5ген. да ти е честита брат ми много без аварийни и да я преслушам скоро :D ти знаеш какво имам предвид :hondarulez:

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ти честитя и тук, май само тук не съм :) Със здраве да си я караш и да стане най-хубавата.Време е да се покаже слънцето и да направим една фотосесия !П.С. Изкарахме твойта и сега мойта топли халето ! :Д

Редактирано от Slawkovv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и нали знаеш какво значи надписа на страничното огледало: " обектите в огледалото са губещите" Пожелавам ти мн такива моменти. Умната и безаварийно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубава колега да ти е честита и най-вече да и се радваш много.ПС взехме да ставаме много черни ЕГ-та :D \_/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колата е красива а и сърцето и повече от перфектно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и да успееш да и върнеш добрия вид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен . :lol: Още един рацер за Пищигово :lol::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...