Jump to content
janyivanov

Honda Concerto

Recommended Posts

Здравейте имам едно питане изчезна ми интервала на чистачките и самата ръчка може да се дърпа нагоре надоло без никакво затруднение все едно е счупена но не е работи си само кадето бая трудно като я бутна напреде (към прозореца) директно се пуска първата фунцкия и вместо интервал имам постоянна работа на чистачките решение ? предложения ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една съчма която я притиска пружинка срещу едни улеи ,които са за съответната позиция на работа. И ако е изпаднала тази съчма ,затова няма никакво затруднение лостчето на чистачките.Има и едни пластини които правят контакта за работата на различнити позици.С други думи трябва да се разглоби.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една съчма която я притиска пружинка срещу едни улеи ,които са за съответната позиция на работа. И ако е изпаднала тази съчма ,затова няма никакво затруднение лостчето на чистачките.Има и едни пластини които правят контакта за работата на различнити позици.С други думи трябва да се разглоби.Успех.

Мерси а колега да кажеш някаква друга дума и за това че няма интервал от време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те нали са 3 степени -интервал, първа и втора... та само интервал ли нямаш ? отваряш си моторчето на чистачките и ще видиш едни 3 или 4 плстинки (забравил съм) които контактуват със едно запчато колело със метал отгоре. та от триенето се износват точно тази за интервала явно най много. натискаш ги надолу да правят по добър контакт със метала на зъбното колело и ако не се оправи тогава пиши пак !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те нали са 3 степени -интервал, първа и втора... та само интервал ли нямаш ? отваряш си моторчето на чистачките и ще видиш едни 3 или 4 плстинки (забравил съм) които контактуват със едно запчато колело със метал отгоре. та от триенето се износват точно тази за интервала явно най много. натискаш ги надолу да правят по добър контакт със метала на зъбното колело и ако не се оправи тогава пиши пак !

Значи трябва да разглобя волана и някаде зад волана в дясно тряя търся моторчето ии да гледам да го затегна некви зъбчета така ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ,намира се отвън под черната решетъчна пластмласа от която излизат осите на рамената на чистачките,поне при Сивик е така,май няма да се справиш сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дубъл. :(

Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви предложа един сайт за обяви за автомобили. В него можете да публикувате ваша обява. Употребявани автомобили от официалните вноcители за България, автомобили от водещите автокъщи и частни лица. - http://www.obyavi-avtomobili.bg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...