Jump to content
REDJI11

колеги помогнете проблем със страницата

Recommended Posts

колеги натиснах некви клавиши без да искам и ми смали страницата и по точно шрифта едва виждам буквите кажете как да го оправя .Проблема е само на нашата страница другите си ми ги отваря нормално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я пробвай да задържиш CTRL и да въртиш скролера на мишката на горе ( по посока кабела )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият вариант е да задържиш CTRL и да натиснеш "+" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги отстраних проблема благодарение на вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам проблем. След публикуване на мнение, екрана зависва. След F5 излиза:

 

 

Публикувано изображение

 

Дали проблема е при мен - драйвър, флаш, браузър... или др.?

 

Win7,prof., 64 bit., IE

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IE е проблема ;) Пробвай с някой по-нормален броузър - Chrome , Mozilla примерно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, това е лесния отговор.Тази визуализация не е проблем за мен, но този форум е за всеки.Надявам се на смислен отговор и съм готова да споделя настройки и др.Може и на друг да свърши работа. Успех!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изразеното горе мнение е лично и не е защото IE не е нормален броузър ,а просто защото прави повече грешки от останалите и за мен това си е просто грешка в енкодинга . Сега пак ли я имаш тази грешка или беше еднократна ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинете ме, Tino, но това е проблем на моя компютър от началото на новата визия на форума.Просто сега си позволих да споделя.ИЕ е нещото, което ползвам от началото.Наречете го навик. Крайно време е да сменя "навика".Просто въпрос? Енкодигът в системата ми или във параметрите на форума?Публикувайки този отговор, ще редактирам мнение, ако е различно отпреди.PS:(edit): Вече е ОК! Благодаря ВИ!!!:)

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всеки пресясно инсталиран уиндоус (с извинение) се получава това. Трябва да му се зададе по подразбиране да визуализира със cirilyc кодировка и ще е ок. Малко е нахален IE-то и първите два три пъти ще го върне на western ама после ще се оправи. Друго към момента не се сещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...