Jump to content
Veseliq

Honda Accord 2013 - новата 9-та генерация

Recommended Posts

Ще има ли комби версия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе радва окото с хармония на пропорциите но няма интрига в детайлите - някакси в преследването на присъщата за Е сегмента зрялост са се уплашили от характерни детайли със съмнителна стилистика. Съответно се е получила вкусна на вид "гозба" но да си я "донастроиш" - демек липсват подправки но ако такава е била основната стилконцепция е достатъчно добра база за персонализация. Важното е че почват да хвалят и то сравнявайки я с достойни конкуренти.http://www.autoblog.com/2012/11/12/car-and-driver-masters-of-the-middle-comparo-sizes-up-p/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм поразочарован от тази снимка, ако трябва да съм искрен. За мен това си е чист фейслифт, а не нов модел. И дизайна на халогените ми идва малко в повече. Само на мен ли ми изглежда като кич тоя хром около ледовете?

Съгласен съм.С риск да обидя най—верните фенове на марката,сравнете снимката с тази на Киа Оптима и открийте разликите.А я погледнете муцуната на най—новото CR-V,не е ли удивителна приликата с Киа Спортейдж?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм поразочарован от тази снимка, ако трябва да съм искрен. За мен това си е чист фейслифт, а не нов модел. И дизайна на халогените ми идва малко в повече. Само на мен ли ми изглежда като кич тоя хром около ледовете?

Съгласен съм.С риск да обидя най—верните фенове на марката,сравнете снимката с тази на Киа Оптима и открийте разликите.А я погледнете муцуната на най—новото CR-V,не е ли удивителна приликата с Киа Спортейдж?Предполагам доста си приличат, но това няма особено голямо значение, тъй като дизайна много радва окото (поне моето), а истинската разлика е в двигателите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та така. Един от символите на японския перфекционизъм за европа ще се произвежда в щатите и ако имаме късмет ще е с руски адаптирано пътно поведение. Какво доживяхме и накъде отива тоя свят и маркетинг и потребителска компетентност ??? http://www.autoreview.ru/_archive/section/detail.php?ELEMENT_ID=126400&SECTION_ID=7120

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...