Jump to content
pepi

CR-V интервенция

Recommended Posts

Здравейте колеги! Мой приятел си удари CR-Vто и молбата ми е дали като сменя аербеците трябва да смени и компа за тях, разбира се втора употреба колата е 2000 година 2.0 литра. Благодаря и весели празници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, компа им казва само кога да се отворят, не знам обаче как седи въпроса с датчиците на аирбаците след като веднъж са задеиствани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, централата/компа им трябва да се обучи на ново ако не се смени,отделно датчиците които по спомен са в коланите трябва да се сменят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това обучаване в сервис на хонда ли се праваи или има някъква тънкост?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хакерска интервенция е.Не си си попълнил профила и не виждам от къде си....мога да ти дам телефон във Варна,където да излекуват централата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, централата/компа им трябва да се обучи на ново ако не се смени,отделно датчиците които по спомен са в коланите трябва да се сменят :)

Искаш да кажеш че ако не съм с колан нема да ми се отвори аирбага ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Дряново съм между В. Търново и Габрово. Ще търся тук някъкво решение щом си сигорен, че датчиците трябва да се сменят ще поръчаме други. Може и друг комп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, но не мога да се сдържа! Ако поради липса/не сработване/ на еърбеците, някой, който и да е той, се очисти /пази боже/, няма ли да ви е съвестно?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, но не мога да се сдържа! Ако поради липса/не сработване/ на еърбеците, някой, който и да е той, се очисти /пази боже/, няма ли да ви е съвестно?!

Доколкото разбирам,човека иска да го възстанови,както си трябва........:shock:.......а и никога няма 100%гаранция,че дадена система ще сработи......особено на 10+ годишна кола...... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи по принцип всичко трябва да се смени,"за това е скъпа " интервенция.но тове за коланите е вярно защото,на един мои познат при катастрофа не му се отвори нито един еърбег"от 10 наброи"точно заради колана.Ама пича беше късметлия че колата му беше в гаранция и му платиха по 2000 евро на еърбег обезщетение заради иск на застрахователя. ама в испания.така че първо пресметни какво ще ти струва и даааааааааааааали си заслужава.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Испания не знам,но тук доста коли след произшествия са въобще без възглавници,като най-грубите джамбази махат лампата от таблото,а други им слагат джаджи да имитират нормална работа на системата при запалване и най-спокойно после продават колите на далавера........ :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, човека иска да си ги въстанови защото доста се уплаши. Те са само 2 и предполагам, че до 500 лв. втора употеба ще се включи. Благодаря за мненията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...