Jump to content
dan4o

Бартер 5 генерация хеч

Recommended Posts

Колеги бартеросвам си хондата 5 генерация хеч, за седан 5 генерация. Описанието и е; производство 1994 по VIN, мотора е д15б2, 202 000км, сменени всички консумативи, има леки забележки по боята но не са толкова фрапиращи, има си и газова уредба в пълна изправност LOVATO оргинално италянско, седана които търся по възможност да е с д15б2 мотор, за др може и да се позамисля. Контакти с мен тук или на скаип; moonray85, тел 0877 179 136

Ето и снимките :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата вече се и продава с още един комплект 13 цолови зимни гуми които са на оригиналните джанти,цената която и търся е 3000лв с всички части които имам, бартерите за седан 5г- д15б2 са с предимство, зарадваите ме за нова година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2800 лева или бартер за седан, нагореееее :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп нагоре,бартер за седан или продажна цена 1500лв, хеча е здрав не го е минал валяк спокоино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги поради големия интерес колата вече остава само на бартер за 5г седан не се продава, а само се заменя за посочения модел. Даваите предложения моля не ги криите тея седани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои нещо да ме изненада, или никои не му се разделя със седанче, цената и е 2500лева

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нагоре, колата вече и с нов акумолатор с 2 години гаранция, цената и е 2 500 лв+ всичко квото имам за нея подарък, а подараците не са малко колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP- НАГОРЕ зимната оферта за сивика остава 2500 лева, обут с зимните обувки и готов за по дебел сняг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАГОРЕ хеча се продава още за 2500лева- коментарче ще има за навитаци в рамките на разумното може и бартер за 4 врата хонда само с доплащане от моя или ваша страна според зависи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАГОРЕ хеча се продава още за 2500лева- коментарче ще има за навитаци в рамките на разумното може и бартер за 4 врата хонда само с доплащане от моя или ваша страна според зависи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кара ми се 4-врата кола по необходимост продажната цена е същата може бартер освен за сивик седан, може и акорд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кара ми се 4-врата кола по необходимост продажната цена е същата може бартер освен за сивик седан, може и акорд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2800 ЛЕВА :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата се продава СПЕШНО колеги цената и е 2500 лева, дерзаите че трее се купува друг семеен автомобил а офертата ме чака всякакви предложения на тел 0877 350 426 след 17;00 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за преждевременото повдигане на темата, лично на модераторския екип, колеги колата се продава много спешно и цената и пада на 2200 лева нямаше да го правя ако наистена не се налагаше до 3-4 дена трее да я продам колата си струва.Подготвена е за зимния сезон зимни гуми сменено масло антифриз, радятор, газовата е обслужена преди месец колата работи и върви перфектно на 2-те горива с нова бубина,свещи,капачка и палец, пак казвам по колата няма грам гнило които доиде да я вземе предлагам демонтаж на пласмасовите прагове да се види че не е кърпена и няма гнило, поздрави и се извинявам още веднъж на модовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е2000лева само по телефона в близките дни 0877 350 426 пода надолу няма да. Я дам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената и вече е 2500 лева продажбата и не е спешна, всичко платено за 2013г, колата е минала преглед до 10.2014г, коментар само за сериозни купувачи колата е без грам ръжда и гнило, забележки по боята нормално за 17г кола,бартери се приемат само за дизелово комби,ПРЕДЛАГАИТЕ НА ТЕЛ 0877 350 426 весели празници на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената и вече е 2500 лева продажбата и не е спешна, всичко платено за 2013г, колата е минала преглед до 10.2014г, коментар само за сериозни купувачи колата е без грам ръжда и гнило, забележки по боята нормално за 17г кола,бартери се приемат само за дизелово комби,ПРЕДЛАГАИТЕ НА ТЕЛ 0877 350 426 весели празници на всички

UP-Весели празници навсички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваите предложения колата е на пазара и моля не.ми предлагаите смешни цени от рода на 1000лева има обявена цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...