Jump to content
Honda VTEC

Проблем с болта на селеновата втулка

Recommended Posts

Започнах миналия ден да сменям селеновата втулка на лявия носач,но самия болт който е на нея като чели има гайка от другата страна вътре в моста,защото болта се върти свободно няляво надясно и не излиза навънка,а пък не виждам от каде може да и се хване контра като няма достъп до нея от никаде???Имате ли някакви мнения или съвет как да процедирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селенови втулки бол ,носачи бол .Колега Да не съм спал на баба Ванга у ливадата та по тва /кара витек/ да позная за какво питаш :blink: дай някакъв ориентир .И все пак ще пробвам носача нвможеш да го свалиш от към магарето /гредата / .Гайка има, ако е там дето си мисля само цепене и заваряване .Налагало ми се е и става .Не че и една снимка няма да е от полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега точно си се ориентирал от към магарето май се е скъсала гайката,а би ли ми казал то4но каде да го сцепя с шлайфа? Отдоло гледам има една дупка дето се вижда вътре и ако я разширя дали ще стане ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно нея дупка трябва да целиш ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая малка дупка изглежда образно казано ,все едно е тама да изтича вода от нея ;) .Та нея я цепиш и те така ;) .Та кво за втулките?

срежи главата на болта и го избий

Имаш ли идея каде е тоя болт?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срежи главата на болта и го избий

Чети внимателно и мисли малко преди да пишеш глупости!!!Следете мисълта на ФенаБГ.Явно е ял дървото и Ви дава много правилна насока за решаване на проблема.М/у другото е единствената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва от анг. сайлън- мълчалива, тиха, безшумна втулка. И аз незнам как е станало селенова втулка, но нека поне в форума знаем за какво става на въпрос и да сме коректни.

Редактирано от honda symphony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска го опатках мамка му и болта гнусен:bash:,да не казвам в какво състояние беше като отворих дупката,хванах му контра и с 300 зора се разви,обаче за жалост превартя в гайката и сега трябва да търся нови(ако някой знае от къде да казва).Мерси на всички колеги най-вече на фенаБГ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...